Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Vízöntő Holdú anyukák...

A Vízöntő Holdú anyukák tényleg hajlamosak az érzelmi hűvösségre, távolságtartásra?

Figyelt kérdés
Illetve a Hold a 11. házban és Hold-Uránusz fényszögek.

2023. febr. 18. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Sz@r volt a gyerekkorod? Ne a horoszkòpot hibáztasd, nincs köze anyád stílusához.
2023. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha neked van Vízöntő Holdad, ilyennek éled meg az anyukád. Nekem is az van és igazából nem is bánom (bár a Víz elem elég csökkentett nálam)
2023. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Hold jelzi a szülött kapcsolatát az anyukájával, amiből aztán származik, hogy milyen az ő kötődése, ösztönös érzelmi reakciói (mivel a személyiség ezen része az anyával való kapcsolatban fejlődik ki 1-2 éves kor között, amikor még önmagától csak az anyját kezdi megkülönböztetni a baba). Lehet, a testvére tök másként élte meg ugyanazt az anyát. Mert a saját horoszkóp mindig az adott egyénről szól, sosem egy másik emberről. Hogy ő milyen anya lesz hát azt is persze befolyásolják a hozott minták, de hogy a gyerekével majd mennyire kompatibilis azt szinasztriával lehet kideríteni vagy hát meg lehet nézni majd a gyerek horoszkópját, ő milyennek "tartja".
2023. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én anyukám is vízöntő és teljesen az ellentetje mint amilyennek leírják őket, ellenben velem, aki tényleg érzéketlen tud lenni és erősen független személyiség, bár én sose leszek anya ne aggódj :)
2023. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!