Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan és mikkel lehet elcsábí...

Hogyan és mikkel lehet elcsábítani?

Figyelt kérdés

Bak jegyű nőt hogyan és mivel lehet meghódítani,elcsábitani.

Verses dolog sajna nem jött be.

Bókólás van mind 2 oldalról.

Viccelődés is van.

Jól ki jövünk.


2023. ápr. 8. 21:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Mikkel? Hát makkal!!!!!!
2023. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Vidd el legelni, az bevállik, füveztek egy jót
2023. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 NTBS ***** válasza:
80%
Legyél őszinte.
2023. ápr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%

Legyél kitartó és türelmes. Nem biztos,hogy olyan módon kitudja nyilvánítani az érzéseit, ahogy te szeretnéd, kissé hűvösnek tűnhet, de a kitartás, a belefektetett munka és elszántság mindig vonzó lehet. Ezek jegytől függetlenül előnyos tulajdonságok ha csábítani szeretnél.

(Nem éri beskatulyázni valakit csak a napjegye miatt :))

2023. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ő mondja magára mindig h bak ne lepődjek meg stb. Érzéseiről se nagyon beszél. Versre is csak annyit reagált h szeretem a verseket. Szoval.... Szeretnék neki kedveskedni és ilyenek.
2023. ápr. 9. 08:37
 6/25 anonim ***** válasza:
mivel foglalkozik? mi a hobbija, erdeklodesi kore?
2023. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Forditó,sport edzés karaoké sétálni kirándulni. Viszont sajna 600 km elválaszt minket szoval telon neten tudunk komunikálni.
2023. ápr. 9. 12:52
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
hat nem egy szerencses helyzet, de esetleg kinezni egy koztes kirandulohelyet sportesemenyt amire egyutt elmehettek? Temanak meg a sport tokjo, taplalkozas, velemenycsere. Nekem,mint sportolo baknak csabito ha valaki erdeklodik a hobbim irant 😁
2023. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Érdeklődtem h mi motiválja őt sporttal kapcs.

Mi vette rá h sportoljon.


De nem válaszol a kérdésekre el siklik felette.

Sőt gondolkodtam h köutes helyen találkozni sőt fel is hozztam de azon is el siklott.

És ezek számomra annyire lehuzó mikor igyekszel és semlegeséget kapsz. Ha pedig nem keresem pár napig meg kérdezi mi bajom.

Szoval ....

2023. ápr. 9. 16:09
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
akkor ne vegyel rola tudomast, majd az felkelti az erdeklodeset :D hagyd h o keressen ha akar
2023. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!