Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák és ikrek tényleg szeretenk...

Rák és ikrek tényleg szeretenk hazudni és manipulálni másokat? Még melyik csillagjegyek szeretnék még hazudni manipulálni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 21:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Ikrek vagyok, és egyáltalán nem jellemző rám. A manipulálás különösen nem.

N

2023. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Én rák vagyok, és utálom ha manipulál valaki valakit, hazudni meg egyszerűen nem visz rá a lélek. Próbálok mindig igazat mondani, bár ha nagyon vészes a helyzet, nyilván tudok manipulálni bárkit, vagy esetleg hazudni is. Nekem megvan a véleményem magamról sokszor
2023. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Maximum emberek szeretnek hazudni, nem csillagjegyek. Annak meg nem sok köze van hozzá, hogy az illető pont melyik hónapban született.
2023. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem jellemző így egyikre sem. A Rák minőségre negatívban lehet, hogy sértődős, de egy darabig titkolja, az Ikrekre meg hogy pletykás és túloz, hogy fényezze magát. A Skorpió tud inkább másokra gyanakodni, amikor neki van vaj a füle mögött. Vagy a Halaknál is van egy ilyen ösztönösen manipulálós önsajnáltatás, áldozatszerep. A Bak meg inkább hallgatással büntet... stb. Ez mind lehet manipulatív játszma, amivel nem egyenesen éri el, amit a másiktól akar. De mindegyik jegynek van rossz oldala, na meg jó is és mint már írták, különböző fejlettségi szintjei. Ráadásul az Aszcendens a tágabb környezete (pl. munkatársak) szerint sokkal jellemzőbb szokott lenni egy egyénre, a "manipulálás" meg mint olyan inkább talán egy 12-es házas Merkúrhoz (titkok és kommunikáció) köthető, plusz esetleg Mars (bántalmazás) - Hold (érzelmek) - Neptunusz (ködösítés)... fényszögek. Nárcizmust azt olvastam, pl. Neptunusz-Nap kvadráthoz köthető, de az sem mindegy, milyen házból és mi van még. Szóval csak a Nap alapján nem lehet az emberiség tizenketted részéről kijelenteni, hogy manipulatív. És akkor az is csak egy alap beállítás, amiből lehet fejlődni jó esetben.
2023. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én júniusi férfi ikrek vagyok és sportot űzök az emberek manipulálásából, mert engem ez szórakoztat. Nem mondom, hogy hazudozom, de nem mondok teljesen igazat sem, szeretek emberek közt drámát okozni úgy, hogy sose jönnek rá, hogy az én kezem volt benne. Nem tudom hogy csinálom, gyerekként is bárkiből bármit kiszedtem és ellene fordítottam. Gondolom nem ez a jellemző minden ikrekre, de rám igen.
2023. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15, ez nem csillagjegy ez inkább antiszociális személyiség zavar.
nov. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért kellene itt idegeneknek bizonygatni bármit is? Gondolj amit akarsz, nem érdekel.
nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!