Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók tényleg nehezen...

Skorpiók tényleg nehezen jönnek ki ikrekkel meg mérleggel? Melyik csillagjegyek jöttek legjobban ki?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 18:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

Nem.


Az, hogy ki kivel jön ki, az türelem és tolerancia kérdése, nem az, hogy az év melyik napján születtél.

2023. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2023. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan Skorit, akinek Mérleg a párja. Évek óta egyben vannak,pedig közben csomó szakítás - újrakezdés volt, hol ez kezdte,hol az :)

De nem tudnak egymás hiányában meglenni,házasságot is terveznek.

2023. jún. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%

Inkább a Szűzzel adódhatnak problémái, annak folytonos akadékoskodása és csipkelődése miatt.


Ikrekkel csak akkor, ha a Skorpió nagyon féltékeny. Az Ikrek kíváncsi és mozgékony jegy, vagyis időnként eltűnhet a társa látóteréből és mindent kipróbál, amire a kíváncsisága ösztönzi őt.


Mérleg harmóniára törekszik és diplomatikus, vagyis ideális lehet egy Skorpió számára.

2023. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%

Semmi különös gondom nincs az ikrekkel. Néhányukban van egy idegesítő érdekelvűség és egyfajta "kétszínűség" (?). De amúgy simán kilehet jönni velük.


A mérleg, hát.... Ismerek egy két sztahanovista hárpiát...

Hát, a mérleghez már erősebb idegzet kell.


Skorpio vagyok

2023. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Inci1976 válasza:
44%

Mind a Mérleg, mind az Ikrek kapcsolódása Skorpióval jelent kihívásokat. Például mivel mind a kettő levegős, szereti megosztani magát, amit a Skorpió féltékenységével nem igazán tolerál. S ebben a témában nem biztos, hogy meg tudják érteni egymást.

Ugyanakkor mivel mindenki több jegy kombinációja is, lehet más, kellemes kapcsolódás két ember között. Illetve a két képlet teljes összevetéséből még is az derül ki, hogy van közös sorsuk. De ehhez már asztrológus szükséges.

2023. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
A skorpiok senkivel sem tudnak kijonni.
2023. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hogy melyikkel jönnek ki a legjobban hát az Oroszlánnal,akármit is hazudnak sok Oroszlán- Skorpió párt ismerek,köztük az én felmenőimet is,akik időnként kígyót békát kiabálnak egymásra a hátuk mögött is,de kérdés,akkor miért vannak egymással többévtized után is?
2023. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a levegőjegyűekkel általában (mind a 3-mal) csak felszínes kapcsolatokat lehet kialakítani, tapasztalatból mondom. A legtöbb levegőjegy irtó nagy ge.i tud lenni, és érdekember, mindenkinek azt mond, amit a másik hallani akar, őszintétlen. Ez viszont a skorpiónál nem ismert szó, ő minél mélyebb mélységekre törekszik.
2023. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én elég sok levegőjegyűvel találkoztam. Az hogy nehéz eset, még gyenge megfogalmazás. Ugyanezeket tapasztaltam, végletekig kifacsartak, úgy hogy nekik legyen a jó, a hülyeségeiket viszont nekem kellett elviselni. Ha galibát akarsz magadnak, válassz egy levegő jegyűt, nem fogsz unatkozni. Hol erős, hol gyenge, változékony mint a széljárás.
2023. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!