Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák vagyok, és egyáltalán nem...

Rák vagyok, és egyáltalán nem jövök ki a Halak jegyűekkel - miért?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják, hogy a Rák-Halak páros a legjobb, de én viszolygok tőlük... Visszanézve a kapcsolataimat, inkább a szűz lányokkal... Mármint Szűz lányokkal voltam el a legjobban, de még a Kosokkal, Bakokkal, Ikrek valamint Vízöntő lányokkal is jobban kijöttem, mint a Halakkal... Vajon miért lehet ez?
2023. júl. 6. 17:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

"Vajon miért lehet ez?"


Mert olyan ostoba vagy, hogy ennek bármi jelentőséget tulajdonítasz.

2023. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
73%
Nincsen a horoszkópoknak semmi szerepe a párkapcsolatokban.
2023. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Én még a Spektrumon nem láttam olyan halat, aki kijött volna egy rákkal.
2023. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert annyi féle ember létezik, amennyi a Föld jelenlegi populációja.

Én is tudok mutatni bármikor olyan Skorpió nőt, aki nyomokban sem illik hozzám, miközben a megfelelő időben szintén Skorpió havában született nővel egymásnak teremtett pár lennénk.

2023. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 hosszúhajú ***** válasza:
63%
rák halak, mindkettő vízjegy és érzelmes. gondolom mindketten túlságosan magatokra vesztek mindent és túlérzékenyek vagytok. az azonos minőségű elemek pedig jók együtt, mert elvileg a megértés is jobban működik emiatt. ezért mondják hogy jók együtt mert hasonlítanak érzelmi megélésben.de a rák szűz az két szextilben álló jegy - ami szintén nagyon kedvező, mert ugyan nem egy csoport, de jól kiegészítik egymást, mert a szűz az föld jegy, te pedig víz és a víz táplálja a földet. sokak szerint a szextilben álló jegyek még jobban is kijönnek. amit viszont elfelejtesz az az aszcendens. rettentő fontos. a holdjegy szintén. arról már nem beszélek, hogy egy részletes elemzés kimutathatná hogy ugyan minőségileg jól lennétek együtt elvileg csak a bolygóitok, házaitok nem passzolnak össze.
2023. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
Mert az asztrológia egy baromság.
2023. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
Hát ezt nem csodálom - más se tud kijönni a Halakkal, annyira szuicid, csövesbánat jegy.
2023. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Még a rendes, nem bulvár asztrológia szerint sem csak 12 féle ember van. A születési képletedet lehet megnézni összes bolygókkal, házakkal, fényszögekkel. Pl. a Mars mutatja a férfiideált nőknél, a Vénusz a nőit a férfiaknál, a 7-es ház a házasságot, az 5-ös a szexualitást... És az asztrológia szerint sem csak egy igazi párod lehet, hanem ha erre vagy kíváncsi, konkrét emberrel tudod összevetni a horoszkópodat (ún. szinasztria), hogy milyen területeken jöttök ki jól és mik azok, ahol konfliktus lehet. Szóval ha már ezen agyalsz, komolyabban is utána járhatsz, rákereshetsz a témára.
2023. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

"Még a rendes, nem bulvár asztrológia "


A kettő közt a csaló által megállapított ár a különbség, semmi más.

2023. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát ki lehet tanulni pár év alatt autodidaktán is hobbi szintre és akkor nem fizetsz senkinek.
2023. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!