Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfiaknál ez az...

Skorpió férfiaknál ez az érdeklődés/udvarlás jele? (Lent)

Figyelt kérdés

Kollégám csípős, kritikus, beszólogatós velem, ugyanakkor rendre meglep apró ajándékokkal, kedvességekkel. (Amit morogva tálal.)

Nem értem ezt a kettősséget. Ha nem kedvel miért kapok tőle ajándékokat?



2023. júl. 28. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a skorpió férfi ennél direktebb és inkább kimutatja, hogy bejössz neki, nem beszólogat, de nem minden a csillagjegy…
2023. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Laylah ***** válasza:
100%
Csípős, kritikus, beszólogatós alapból. Nála ez a humorforrás és a segítő szándék megnyilvánulása, de egyben az unszimpátiát kifejező apró kis sértések egyvelege is. Ha hollóként viselkedik (apró ajándékokat hoz), akkor ez esetben a kedvelés esete állhat fenn. Ugyanakkor ha akar valamit, akkor megmondja azt is.
2023. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Udvarlás.
2023. júl. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Stílus maga az ember.
2023. júl. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Az új munkahelyemen nagyon bejött egy pasi. Csendes, hűvös, zárkózott, mégis magnetikus kisugárzású. Persze, hogy skorpió.

Először én próbáltam közeledni hozzá, de néhány mondat után lerázott. Később már néhány cinikus megjegyzést is tett, szóval úgy döntöttem, hogy kerülöm, rá se nézek.

Kb egy hétig kerülgetett, mellém ült az ebédlőben, de egy szót se szólt,viszont többször rajtakaptam, hogy bámul. Aztán bejelölt facebookon és elkezdett írogatni. Másnap a munkahelyen, mintha kicserélték volna,kereste a társaságom, beszédes lett, gyakran hazakísér és sokat beszél, kérdezget, dicsér, bókol hogy csinos vagyok stb. Úgy érzem, hogy szeretne valamit, de már nem nagyon érdekel.

Szóval igen, valószínűleg érdekled őt.

2023. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
a hím skorpió elfog egy rovat egy nősténynek, amit aztán odaad neki, hogy ezzel fejezze ki párzási szándékát
2023. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 akit nem nagyon érdekel :D
2023. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A skorpió sokkal direktebb. Megmondja amit akar.
2023. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!