Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megírnátok nekem pontosan,...

Megírnátok nekem pontosan, melyik az én horoszkópom, ha órára-percre,helyszínre pontosan leírom a születési dátumom?

Figyelt kérdés

1994.11.22

éjjel 02 óra 34 perc


Budapest


Nagyon szépen köszönöm!


(Nem tudom, melyik vagyok a 2 jegy közül, bár a Nyilasból konkrétan semmi nem igaz rám, míg a Skorpióból betűről betűre minden....)



2023. szept. 23. 16:08
1 2
 1/13 Bálvány ***** válasza:
73%

Talán azért mert egy bolygód sincs a nyilasban, viszont 5 a skorpióban.

Ebből 4-5 a második házban. Ami kb. annyit jelent, hogy kiemelt adottságaid vannak a

pénzkereséshez.

Anyagi szempontból jól elboldogolsz az életben.

Mondhatni privát világod e körül forog.

Nap-Jupiter-Plutó együttállásod szerintem ritka mint a lottó ötös.

És valami nagyon hasonló gazdagodást is jelent. Kár, hogy ezt nálad 2058-2060 körül húzzák. Akkor meg már minek?

2023. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Itt tudod megnézni a születési horoszkópod pontodan, itt a napjegyedre (horoszkópodra) skorpiót írt:)

2023. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#3 és #4 mindkettőtöknek köszönöm a hasznos választ, felpontoztalak titeket!


Egyébként tényleg egy árva darab nyilas tulajdonság nincs bennem, skorpióból rengeteg, és ezért volt iszonyat gyanús.....


Mert ugye néhány portál a november 22-ét már nyilasnak írja, igaz, elég sok meg skorpiónak.


#3 amiket most írtál, félelmetesen igazak rám.

2023. szept. 23. 18:53
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Az első válaszoló csak poénkodott. 🤷🏽 Humorérzék...
2023. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem akarlak elkeseríteni de az előttem lévő válaszolók szerintem csak azt mondták amit hallani akartál.Skorpió az 21.ig van,a 21 még benne van de a 22 már nem.
2023. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

7


Nem akarlak elkeseríteni, de annyi közöm van a nyilas jegyhez, mint neked az asztrológia tudományához.


A tudásod erről gyakorlatilag nulla, különben nem határolnál be egyetlen csillagjegyet sem néhány újhullámos cikk által generált, nagyjábóli dátumkalkuláció alapján.


Jegyváltás mond neked valamit? Minden évben eltérő órában, percben történik meg, a Te logikád szerint akkor a február 19-én születettek is halak már mindannyian, pedig nem, mert sokan közülük még a vízöntőhöz tartoznak.


Én erősen sejtettem eddig is, hogy skorpió vagyok, szüleim is annak mondtak már kicsi koromban is, de nem voltam biztos benne, mikor lépett át 1994 november 22-én a Nap a nyilas jegybe.


Azóta megnéztem 2 hiteles oldalt is, egyik az Astrocom, egy angol oldal, másik amit fent linkeltek.


Mindkettő skorpiót írt, ráadásul elég markánsan skorpió ezek szerint, mert 5 bolygó is a skorpióban áll, ezt csak most tudtam meg.

2023. szept. 23. 22:45
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Hiteles asztrológiai oldal. XD
2023. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Már a hajnali 2 óra is mutatja hogy az valószínűleg meg skorpió, de ezt bármelyik oldal kiadja


A nyilashoz meg van közöd mivel cusp vagy

2023. szept. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 D-Mano ***** válasza:
80%

10-es,


A bolygók jegyhelyzeténél nincsen olyan, hogy cusp (jegycsúcs), azoknál legfeljebb a dekádokkal/dekanátusokkal kell számolni.

Annyi, hogy minden emberben megjelenik mind a 12 archetípus, csak épp különböző szerepekben, különböző súllyal.

Ebben a képletben a Nyilas archetípus főleg úgy kap valamekkora többletsúlyt, hogy a Jupiter viszonylag szűk orbison belül együtt áll a Nappal. De elég sokminden ott van a Nap közelében, a Skorpióban 5 bolygó is van, szóval úgy tippelem, ez a kis többlet Nyilas is elveszik a tömegben.

2023. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerintem Bálvány és D-Mano jobban ért ehhez, már az írásuk alapján észrevehető.



Köszönöm szépen mégegyszer az értelmes válaszokat, mostmár biztosan tudom akkor a csillagjegyemet!

2023. szept. 24. 13:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!