Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A következő képlet alapján...

A következő képlet alapján mit várhatok ebben az évben szerelem terén?

Figyelt kérdés

[link]


Két hete találkoztam valakivel. Van köztünk kémia. Nagyon rég tetszett már valaki és úgy érzem viszonozza az érzéseim.


Vagy úgy általánosságban mit jelez még a képletem, amire figyelnem kéne?


Ui.: A nő egyébként 2002.február.28-adikán született. Elég flegmatikus jellem. Biztosan sok benne a tűzjegy.



2023. szept. 24. 22:10
 1/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi, csak ez kimaradt. Tehát rák férfi - halak nő párosról lenne szó.


Bálvány segíts :D

Mindig szoktam nézni milyen jókat írsz!

2023. szept. 24. 22:17
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

A képletek nem erre valóak. Ezek húzó energiák. Ezen kívül még nagyon sok energia van, ami húz, nem beszélve a saját személyes teremtésedről.


Remélem látod, hogy az a kollektív energia, ami a veled egy percben, körülötted pl max 100 kmben születettekre igaz, mennyire szétbomlik, mire rád, mint aktív hatás érvényesül. Hiába húz minden energia boldog szerelemre egy olyan embert, aki taszítja azt, és fordítva. Mindkettőből van bőven a veled 1 percben és 100 kilométeren belül születettekből. Miért pont te lennél az abszolút középpont, és ha úgy lenne, mi van a többi energiával mindenhonnan?


Az efféle kérdések miatt hiszik azt a fanatikus materialisták, hogy az asztrológia hülyeség. Ez a kérdés így értelmetlen. Semmit sem várhatsz egy képlet alapján, mert a képletek nem egyéniek. Nincs rá módszer, hogy fizikai eszköz segítségével egyénit készítsünk, és ha lenne, és meglenne a tökéletesen egyedi képlet, akkor is van naaaagyon sok, és efféle energiáknál erősebb hatás, ami ezeket bőven átbillentheti mássá.


A fizika órákról nem kellett volna ellógni annó. ;)

Van a jupiter, mint energia befolyásoló, de van a reggeli idegesség is. Vajon melyik hat rád inkább? Mennyivel? Mennyire számítóan a célodhoz képest? Mi a célod?

2023. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bálvány ***** válasza:
100%

Megtisztelsz, bár egy kicsit zavarba is hozol....

Érdekes a képleted, mert az asc-desc, mc-ic tengely szorosan jegyhatárokon áll. Mennyire pontos ez a képlet? (Könnyen lehet itt aszcendenst tévedni.)


A tranzitok alapján igen lehetséges, hogy szerelmi kalandokba bonyolódsz ebben az időszakban, mert a Mars már egy ideje a 7. házadban van, a Nap is most oda érkezett a párkapcsolat házába.

Szept 11-én pedig a hírhozó Merkúr a Vénuszodon állt.


Tranzit Jupiter miatt a következő fél évben a pénzügyek terén is kedvező lehet a helyzeted.


Április közepén azonban külföld/tanulmányok/elvek terén gondok adódhatnak.

2023. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! Az aszcendensem biztosan a kos jegyében áll. Egyébként a képlet abszolút pontos. Szüleim szeretik az asztrológiát, ahogy én is. Születésemkor feljegyezték rendesen! :)
2023. szept. 25. 10:28
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es. Igen. Lehet, hogy értelmetlen. Nem vagyok annyira otthon a témában, viszont legalább nem egy napjegy alapján kérdezősködök. Úgy gondolom, hogy miattuk van ferde irányba tolva ez az egész tudományág...


Ne hordj le amiatt, mert jobb vagy valamiben, inkább segíts és azt tisztelettel megköszönöm.


Képlet elemzést írhatnál, ha ennyire jól értesz hozzá. Örülnék neki! Köszi

2023. szept. 25. 10:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az elemeknél a 11x tűzjegyet és 11x vízjegyet nagyon érzem magamon. Sokszor mások sem értik miért vagyok olykor annyira elememben és menni ide-oda, máskor meg egyedül akarok lenni sokat.
2023. szept. 25. 11:08
 7/9 anonim válasza:
Kedves kérdező én Halak jegyű nő vsgyok :) ha tudok segítek, irj nyugodtan ha gondolod..
2023. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bálvány ***** válasza:
100%

Ha megnézed a képletedet, a Te (szerelemért felelős) Vénuszod a Szűzbe esik. A Csaj február 28-án született, így az ő Napja (tudatos én) a

Halakban áll. Pont szemben a Te Vénuszoddal. Tehát ez Mindig(!) egy erős konfliktus terep kettőtök között.

2024-be a csaj születésnapja valami különleges lesz, mert azon a napon a Szaturnusz és a Merkúr is együttáll majd a Nappal a szokásos

helyen a Halakban. Ez nagyon nehéznek ígérkezik.

Ha még együtt lesztek akkor ez vele kapcsolatba (a fenti okból) megszenveded Te is. (Így-úgy egyébként is érinteni fog szerelmi téren.)

2023. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyám halak, a faterom rák, egy nagyon hosszú és nagyon rossz házasság után vált el anyám a fateromtól. Addig nagyon sokat szenvedett mellette ő is, és mindkét gyereke (én a kisebb vagyok).

A fateromat is szeretem, de mindig megbízhatatlan volt, és még a családcentrikusság szót sem ismerte, nem hogy olyan lett volna.

A halak nők imádják a rák férfiakat, de csak szenvednek mellettük, ls folyamatosan uralkodnak rajtuk a rák férfiak.

Sajnos, van a tágabb családunkban még egy ilyen (volt) házaspár, és ott is ugyanaz volt a szitu mint nálunk.

2023. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!