Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi milyen a párkapcso...

Halak férfi milyen a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lécci, ne tegyétek át az ezotériába! Köszi.

Akinek a párja halak, vagy esetleg ő maga az, írna pár dolgot, ami jellemző? Csupán kíváncsi vagyok. Előre is köszönöm!

Gyorsan lesz(el) szerelmes?

Mi tetszik nekik a másikban?

Mi az, ami kizáró ok?

Jó partnerek? Mik a nagy negatívumok?



2023. okt. 26. 19:50
 1/7 anonim válasza:
26%

Ha nem Skorpió vagy, vagy esetleg Rák úgyse illik hozzád az ezotéria szerint.


(Egy Skori üdvözöl! ♏)

2023. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A napjegy nagyon kis része az egész képletnek. Kapcsolatban érdemes a Vénusz és a Hold jegyet megnézni, azok összeillőségét.
2023. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
60%
Aha...El ne hidd már ezeket a marhaságokat! 🤦
2023. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%
A férjem halak, én skorpió. Nekem nagyon jó vele, gyengéd, türelmes, jó vele a szex, jó apa. Egy kicsit sunyi néha, egy kicsit túl büszke, szereti az elismerést. Nehezen lehet felhúzni, de ha sikerül, akkor inkább visszavonulót fújok. Mindketten hamar szerelmesek lettünk, de inkább én vadásztam le. Nem tudom, ez a leírás mennyire illik a halálhoz.
2023. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

"Lécci, ne tegyétek át az ezotériába! Köszi."


Miért, szerinted hova való az ilyen degenerált baromság? Igen, oda a többi közé.

2023. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
#3 ha már kérdést feltett ezzel kapcs, akkor valószínűleg nyitott rá, számára nem marhaság. Ettől független neked lehet az, csak tartsuk már tiszteletben egymás hitét, amíg az nem árt senkinek. Köszi
2023. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
36%
De hát árt egy olyan férfinak aki nem hisz benne. Miről beszélsz?
2023. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!