Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet "megtartani" egy...

Hogyan lehet "megtartani" egy skorpió férfit?

Figyelt kérdés

Kérlek, aki nem hisz a horoszkópban, asztrológiában, ne írjon ide olyat, hogy nem ettől függ stb. Elfogadom a véleményt, de olyan véleményekre vagyok kiváncsi, amik hasznosak lehetnek :)


Szóval, van egy skorpió férfi, akivel találkozgatok. Tudom, hogy őket "meghódítani" szinte lehetetlen, talán annyi a szerencsém, hogy egyelőre ott tartunk, hogy ő akar meghódítani. Viszont, már egy pár hete találkozgatunk, mondhatni szinte húzzuk egymás agyát, ő egyértelműen kimondja mennyire akar, meg elmondása szerint megfogtam valamivel, de szeretném, ha ez nem csak szex lenne, mert azért eléggé elkezdtem megkedvelni. Nem feküdtünk még le, kicsit ilyen macska egér játékot játszunk, én is vonzódom persze hozzá ezt tudja is, de eddig csak egy kis smárolgatás-fogdosás volt. Nagyon tetszem neki ezt tudom, elmondása szerint oda van a külsőmért, szeret velem beszélgetni. Általában ő hozza fel a talikat, ő szokott írni is, én nem igazán keresem magamtól, de ő folyamatosan igen, sokszor fel is hív, órákat beszélünk. Érzem rajta hogy kedvel, tudom, de szeretném, ha ez nem merülne ki annyiban, hogy egyszer feladjuk ezt a játékot, lefekszünk egymással és kész. És ettől függetlenül, érzem rajta, hogy azért nehezen nyílik meg, az a titokzatosság még mindig körülveszi. (bár elmondása szerint engem is, és ez tetszik neki) Egyelőre igazából teljesen önmagamat adtam neki, de én alapvetően egy nagyon érzelmes lány vagyok, és tudom, hogy amint mélyebb érzéseim lesznek, talán ezt jobban kimutatom majd, és félek, hogy ettől megijed, nem tudom hogy reagálnak az ilyenekre. Jelenleg jól érezzük magunkat mindketten ebben a találkozgatunk, kavargatunk, beszélgetünk helyzetben, én nem is erőltetek semmit, hagyom, hogy ő irányítsa a saját tempójában a dolgokat, de azért csak nem mehet ez örökké. Szeretném őt megfogni jobban annál, minthogy csak egy szexet akarjon (vagy többet..) de mégis hogyan?


(egyébként én bika nő vagyok, már amennyire számít ez)


nov. 24. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

"Kérlek, aki nem hisz a horoszkópban, asztrológiában, ne írjon ide olyat, hogy nem ettől függ stb. Elfogadom a véleményt, de olyan véleményekre vagyok kiváncsi, amik hasznosak lehetnek :)"

. Ez akkor a 22-es csapdája.

nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Ott a probléma, hogy vannak

1. akik nem veszik komolyan a horoszkópot: szerintük az egész kérdés egy marhaság

2. akik komolyan veszik a horoszkópot, ezért tudják, hogy az igazi asztrológia sokkal komplexebb, minthogy a születési dátumod alapján beraknak a 12 skatulya egyikébe, a csillagok, bolygók állása sokkal komplexebben hat egy emberre ennél, és az hogy egy férfi skorpió, a semminél éppen hogy többet árul el róla.

Végeredményben szerintük is egy marhaság a kérdés.


A két csoport mellett ott vagy Te a kérdéseddel, amire hasznos választ képtelenség adni.

nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Bálvány ***** válasza:
82%
Miért gondolod azt, hogy az asztrológia mindenféle bolygóállások, születési idő (óra/perc), fényszögek, házak stb. nélkül választ adna neked erre a kérdésre? Persze lehet, hogy csak kötekedek és azok csak dekorációs elemek hogy misztikusabbá tegyék az egészet. Nyilvánvalóan bedobtad, hogy skorpió meg a bika és kár is ezen többet kukacoskodni.
nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Formaldehidben.
nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
63%
Mint a mérleget. Le kell xopni, napi 2X!
nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Az 5-össel értek egyet!

Ne csak kézzel csináld, szájjal is!👍

nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 LeonScottKennedy ***** válasza:
74%
Szerintem felejtsd el az asztrológiát, ne az alapján ítélj meg senkit. Ismerd meg jobban, tegyél erőfeszítést abba, amit el akarsz érni vele. Mond meg neki, hogy te többet szeretnél csupán a sexnél. Ha az nem tetszik neki, akkor nyilván nem neked való az a férfi, és ennek semmi köze a retkes bolygók állásához, így alakult a személyiségetek és kész.
nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A kettes válaszoló teljesen pontosan leírta, hogy az ilyen kérdésekre nem lehet jó választ adni, a továbbiakban éppen ezért fölösleges is válaszolgatni ennek itt, úgyis holnap már egy másik horoszkópú férfi lesz a középpontban.
nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

A feltámasztási pontnak a súlypontja alá kell esni.

Így a legkönnyebb megtartani, különben elbillenhet.

nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
4%

Bika nő és skorpió férfi az egyik legrosszabb párosítás, ha érdekel az asztrológia akkor ennek jobb ha utána nézel. Örülj neki ha megtetszettél neki, élvezd ki ameddig veled van, de ha menni akar azt te nem fogod tudni megtartani.


Egy skorpió férfi.

nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!