Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz napjegy, bak ascendens,...

Szűz napjegy, bak ascendens, ikrek hold. Milyen pár illene hozzám?

Figyelt kérdés

Eddig nemigen voltam szerencsés a kapcsolataimban sajnos.

Van egy természetem, aláírom, de a pasik hosszú távon nem kettőnkre koncentrálnak és eltávolodunk egymástól.



Nő vagyok



dec. 1. 14:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
46%
Olyan férfi illene hozzád, aki nem megszállott, és kirángat ebből az aszcedenses hülyeségből. Meglátod, ha nem ezzel fogsz foglalkoni görcsösen, és nem figyeled, akkor sokkal könnyebben fogsz tudni ismerkedni, szabadabban, stb.. A zátonyra futott párkapcsolatok meg nem amiatt voltak, merthogy nem illik össze a horoszkópotok, elhiheted... Szomorú, hogy vannak ilyen felnőtt nők.
dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk kezdj el nem ilyen kitalált hülyeségek alapján párt keresni
dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
47%
Én hiszek az asztrológiában, de párkeresésnél szerintem egyáltalán nem lehet hasznát venni. Az számít, hogy neked milyen pasik tetszenek. Meg az, hogy kivel hoz össze a sors.
dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
58%
Én is nő vagyok, de szívesen mutatok pár dolgot, ami érdekesebb, mint ez az asztrológiás hülyeség. Hidd el, el is fogod felejteni ezeket! ;)
dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
33%
Egyetértek az összes válaszolóval, felejtsd el ezt a baromságot...főleg ne említsd egy pasinak sem, mert hanyatt-homlok fog menekülni, ha meghallja, hogy ilyenekben hiszel.
dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Eddig nem így néztem. De már annyit csalódtam, hogy a fele is sok.


Bár már öreg is vagyok, 31.

Még van kb 5 évem találni valakit, utána már gyerekem se lehet....tudom aki akar az megtesz mindent, hogy kijöjjünk és jó legyen de annyi mindenen múlik már egy párkapcsolat, hogy én már nem is hiszem, hogy egy emberrel együtt lehet élni egy életen át anélkül, hogy ne utálnátok meg egymást :/

dec. 1. 21:40
 7/36 anonim ***** válasza:
62%
#6 Ha továbbra is ezt nézed, jó sokat fogsz még csalódni!
dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
68%

Én 37 évesen találtam meg életem szerelmét, most vagyok 39, az első kisbabánkat várjuk, tavaly esküdtünk. Hol vagy öreg? Jézusom, ne mondj már ilyeneket. Honnan veszed, hogy nem lehet gyereked a harmincas éveid végén? Ez már egy nagyon elavult, buta gondolkodás, hogy az ember 30 után húzza le a rolót. Elárulok egy titkot: 35 után lesz szerintem az ember igazán tisztában magával. Onnantól már leszarja, hogy a társadalom öregíti nőként, hiszen a hamvas huszonéveseké a világ, egy nagy büdös francot... Úgyhogy ne érezd magad öregnek és lehetőség szerint ne nyomaszd mentálisan magad ilyen hülyeségekkel.


És csak hogy a kérdésedre is reflektáljak: Vízöntő nő vagyok, a férjem pedig Kos. "Elméletileg" nem jó párosítás... :D Ehhez képest csodálatosan jól elvagyunk, ennyit a horoszkópokról!

Fel a fejjel! Dolgozz magadon, hidd el, rengeteg időd van megtalálni életed szerelmét akivel örökké boldog lehetsz!

dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
#8 Te értelmesen állsz legalább a párkapcsolatokhoz, és nem kevered bele ezeket az "ezo" dumákat, ez nagyon tisztelendő. Tudom, tudom, most le lesz szedve a fejem, de a gyerekvállalás 39 évesen nagy felelőtlenség. Még mindig jobb mondjuk, mint az amerikai sztárok akik most elkezdtek 45-50 között szülni, mert nekik ez az "önkifejezés", és a "szabadság".
dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
8-as válaszoló vagyok, abszolút értelek, elfogadom, ha azt gondolod, felelőtlenség, de a harmincas éveim közepén rákkal küzdöttem, előtte karriert építettem, na meg tele volt az én életem is mindenféle tróger pasival. Most jött el az ideje nálunk, és így, én nagyon örülök ennek a kisbabának, és bízom abban, hogy még így "idősebb" anyukaként is meg tudok majd neki mindent adni.
dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!