Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos napjegy, skorpió ascendens...

Kos napjegy, skorpió ascendens és vízöntő holdjegy milyen lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok milyen személyiség az ilyen.

Itt van a többi bolygó is:


Merkúr - Kos

Vénusz - Bika

Mars - Rák

Jupiter - Oroszlán

Szaturnusz - Vízöntő

Uránusz - Bak

Neptunusz - Bak

Plútó - Skorpió


Csak kíváncsiságból, hogy ki mit gondol


24/N



2016. jan. 27. 21:12
 1/8 anonim válasza:

Szia! Remélem nem haragszol hogy úgy próbálok válaszolni erre, hogy érdekel ugyan a horoszkóp, de érteni nem igazán értek hozzá... Kiváncsiságból viszont próbálkozom. :)

Először csak annyit írnék, hogy számítanak a fényszögek is vagy nem?

A Kos/Skorpió szerintem elég nehéz egyéniség lehet szerintem...

2016. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ui: bocsánat néha félre írok!
2016. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

semmi baj, csak normális válasz legyen, ne olyan leszólás hogy minek hiszek benne amik itt szoktak lenni.

Ezt a fényszögest nem értem.

Azért köszi.

2016. jan. 27. 21:29
 4/8 anonim válasza:

Tudom, az olyan hozzászólásokat én se szeretem, szóval sértegetés távol áll tőlem. :)

Tudomásom szerint vannak negatív és pozitív fényszögek, amiket a horoszkóp ábra megmutat. Ezek azt hiszem azt mutatják, hogy melyik bolygó milyen hatással van a jegyekre...

Lehet, hogy rossz pékda lesz, de pl. ha mondjuk a Merkúr negatív hatásal van éppen a Kosra, akkor a jegy negatív jellemzői lehetnek erősebbek... Vagy valami ilyesmi.

Remélem azért nem kavarokm össze nagyon a dolgokat! :D

2016. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezért ennyire nem mélyedtem el benne, de ha te igen akkor mesélhetsz róla, mert érdekelne. Már megnéztem a rejtett ascendenst is, kiszámoltam, de az sincs mindenkinek, így nekem sem, skorpió jött ki. Valakinek meg egy harmadik jön ki ott is, mert ott vagy a nap jegy vagy az ascendens jön ki
2016. jan. 27. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Domináns, öntörvényű, független, aki nem bírja a korlátozásokat, a kötöttséget. Az a fajta, akiben lassan gyűlik a gőz, aztán hirtelen robban.:-)
2016. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#5 erre gondoltam én is, ezért írtam, hogy nehéz természetű lehet. :)
2016. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fényszögek is sokat számítanak és hogy melyik házban van
2016. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!