Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz napjegy, bak ascendens,...

Szűz napjegy, bak ascendens, ikrek hold. Milyen pár illene hozzám?

Figyelt kérdés

Eddig nemigen voltam szerencsés a kapcsolataimban sajnos.

Van egy természetem, aláírom, de a pasik hosszú távon nem kettőnkre koncentrálnak és eltávolodunk egymástól.



Nő vagyok



dec. 1. 14:34
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Viszont téged akkor lepontoztak, mert ez a komment abszolút nem hasznos semmilyen értelemben :)
dec. 2. 09:56
 22/36 anonim ***** válasza:

Kicsit magadba kéne nézni, a stílusod alapján én nem csodálkozom,hogy nem működnek a kapcsolataid. Mindig neked kell,hogy igazad legyen? Egy kapcsolat nem arról szól,hogy te létezel és neked van igazad. Leereszkedő, arrogáns stílusú nő nem kell senkinek. Hol a finomság, a megértés, a befogadás képessége? Mert a horoszkópos marhaság, na egye fene, hülyeség, de ha ebben hiszel, és neked ez megnyugvás,ok. De a stílusod? Gondolod,hogy ezzel a megnyilvánulással vonzó vagy?


37/F

dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a gond. Az, hogy kiálltam magamért amikor olyannal vádolnak amit nem követtem el?

Persze, majd csöndben tűröm....

dec. 2. 11:23
 24/36 A kérdező kommentje:

Befogadás nagyon megvan ne aggódj. A kapcsolataimat inkább hagyjuk. Fogalmad sincs róluk, nem tudod milyen volt, hiába mondod... egyik exemnek sincs felesége a mai napig, talán nem csak nekem nem voltak jók.

Engem se ismersz nem pont veled leszek kedves...a párom az első, majd vele az leszek...Ilyen előítéletes marhákkal kapásból nem foglalkozom.

dec. 2. 11:27
 25/36 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem kell csöndben tűrni, de mint egy óvodás visszavágtál és juj, jól le is pontoztad, had legyen NEKED igazad! Emberek időt meg energiát szánnak arra, hogy neked válaszoljanak, és ahelyett, hogy legalább felületesen átgondolnád, mi lehet a válaszokban, begörcsölsz és rögtön harcolni kezdesz, még ilyen nüansznyi hülyeségéken is. Akkor milyen lehetsz egy kapcsolatban? Mindent a szívedre veszel, mindent véresen komolyan veszel, ettől egy görcsösség van benned, ami gyanítom kiül az arcodra is, meg az egész kisugárzásodban benne van. Lazíts már egy kicsit az ég szerelmére, vegyél már erőt magadon és próbálj már meg kicsit idomodni a világhoz! Nem kell, hogy mindig neked legyen igazad, nem kell állandóan háborúzni. Menj el pszichológushoz, mert máshogy nem fogsz tudni ebből kikecmeregni.
dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
"Ilyen előítéletes marhákkal kapásból nem foglalkozom." De foglalkozol, ezért reagáltál. Ezért állsz bele a kommentelőkbe is. Minek írtad ki a kérdést, ha megsértődsz a válaszokon? Inkább el kéne gondolkodod saját magadon.
dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Neked egy Csernus-féle doki kéne, aki jól leteremt, hogy kicsit magadba szállj...
dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Sajnos hozzászoktam ha nem állok ki magamért eltaposnak. Ilyen a világ. Párkapcsolatban is felül akarnak kerekedni, uralni a másikat.


Én egyenlőségre törekszem, társként tekintek a másikra.


Sajnos nem jön létre...ha engedek a fejemre nőnek,leuralnak, rám erőltetik az akaratukat, nézeteiket, manipulálnak...ha nem engedek más következménye lesz.

dec. 2. 11:35
 29/36 A kérdező kommentje:
Nincs adok-kapok. Pasi irányít nekem szavam 0, csak bólogató kutyát akart mind.
dec. 2. 11:36
 30/36 A kérdező kommentje:
Hát az nem én leszek...
dec. 2. 11:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!