Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz ez állítás az Ikrekre?

Igaz ez állítás az Ikrekre?

Figyelt kérdés
Ha valaki semmibe veszi az érzéseiket és úgy bánik velük, ahogy nem érdemlik meg, azt egy darabig tűrik, és látszólag úgy néz ki, mintha semmi következménye nem lenne a dolognak. De aztán egyszer csak kitörnek, akkor, amikor arra senki sem számít, és ugyanazt a bánásmódot adja vissza, amit ő kapott.
dec. 2. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Igaz néhány Ikrekre, néhányukra meg nem. De behelyettesítheted az Ikreket Skorpióval, Bakkal, Rákkal, Vízöntővel, Kossal, Halakkal, Szűzzel, Oroszlánnal, Mérleggel, Nyilassal, Bikával. Vagy akár Patkánnyal, Bivallyal, Lóval, Tigrissel, Kutyával, Disznóval, Kakassal, Sárkánnyal, Kígyóval, Majommal, Kecskével, Nyúllal is. De ide sorolhatjuk még a Nyírfát, Berkenyét, Kőrist, Mogyorót, Bodzát, Szőlőt, Tölgyet, Fűzfát, Galagonyát, Repkényt, stb.

Mindegyik jegyről elmondhatod, hogy lehet, hogy ilyen, de lehet, hogy nem.

dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez Skorpió
dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Az állítás eleje talán igen. Egy darabig tűröm csendben aztán, ha egyértelművé válik, hogy nem véletlen, nem én értem félre és direkt visszaélnek a jó indulatommal, akkor egy idő után nem bízom benne, távolságot tartok amennyire csak lehet, kerülöm. De ugyanazt vissza nem adom. Minek süllyedjek az ő szintjére.
dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érzelmeket inkább a Hold jegye mutatja a horoszkópban. És igen, inkább a Skorpióra jellemző a "visszaszúrás".
dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok és igaz rám, de egyébként a legjobb barátnőm is ikrek és ő abszolút nem ilyen. Ez nem a csillagjegytől függ szerintem.
dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!