Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire közhiedelem az az...

Mennyire közhiedelem az az állítás, hogy ha valaki csuklik azt emlegetik?

Figyelt kérdés
Hajnal 2 óra körüli időben minden előzmény nélkül elkezdtem csuklani. 1 szál cigit szívtam el, majd 15 perc múlva ettem egy rántott csibe combot és ittam rá egy kis üdítőt. És utána ismét csuklóttam. Szóval van igazság alapja? Nem vagyok babonás vagy ilyesmi, csak szeretném tudni mennyire van valóság tartama. Tehát étkezés előtt kezdett rá minden ok nélkül. Írjatok, mi véleményetek?

2018. máj. 13. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kétségkívül közhiedelem (bocs, de hülyén van feltéve a kérdés)
2018. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokszor tudtam meg utólag, hogy emlegettek, mégse csuklottam. Van, hogy szimplán rájön az emberre, nézz utána.

(Japánban pl a mangákban az ilyet csuklás helyett tüsszentéssel szokták ábrázolni)

Nem nagyon valószínű, hogy tényleg kapcsolat lenne a csuklás és emlegetés között, inkább egyszerű közhiedelem tényleg.

2018. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez igy van, állitanak ilyet.
2018. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2018. máj. 13. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondogatják, de nincs valóságalapja. :-) Én akkor csuklok, ha kapkodok, ezt figyeltem meg magamon.
2018. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!