Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek igaz ez az állítás...

Szerintetek igaz ez az állítás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem rég azt olvastam, hogyha egy tűz elemű jegy (Kos, Oroszlán, Nyilas) és egy föld elemű jegy (Bika, Szűz, Bak) kapcsolatba lépnek egymással pl. barátok lesznek, akkor annak az lesz a következménye, hogy a tűz jegy "felperzseli" a föld jegyűt. Ezt hogyan kell érteni? Ti tapasztaltatok már ilyet? Ha igen, akkor ez miben nyilvánul meg? Mit értenek az alatt, hogy a föld "felperzselődik"?

2015. nov. 28. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez így van, akkor egyes föld jegyűek meg is érdemlik: Bak és Bika.A "felperzselés" jelentheti az érzelmi gyors feltüzelést, majd kihasználást. Erre értem, hogy megérdemlik.

Tűz jegyűként hasonlóakat tapasztaltam más tűzjegyűektől, egymást is perzselik, nem csak más jegyűeket.

2015. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ha egy "nyilas" jegyü illető "összemelegedik" mondjuk egy "bika" jegyüvel, akkor a nyilas "lendülete-ereje-kisugárzása-ellenálhatatlansága" teljesen elvarázsolja a "bika" jegyü illetőt, aki természetétöl fogva jóval lassúbb mentalitásu, és jóval ragaszkodóbb mint a nyilas...Éshát a nyilas jegyü illető varázsátol nem tud szabadulni sokszor a "föld" elemü illető...
2015. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem. a felperzseli azt jelenti, hogy kész vége, megszünteti, k.o.
2015. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos én eddig azt tapasztaltam, amit a 2. válaszoló írt :)

Egyébként én kos vagyok :)

2015. nov. 28. 18:52
 5/5 Titusztitusz ***** válasza:
Örülök neki kérdező, hogy egyetértünk a kérdés kapcsán...Amúgy én magam is "tűz" jegyü vagyok, (Egész pontosan "nyilas"...)úgyhogy nem véletlenül írtam azt amit...Sok-sok személyes tapasztalat mondatta velem azt amit, de annak örülök akkor, hogy te is így látod a dolgok lényegét mint én, szintén "tűz" jegyüként...
2015. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!