Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilasok, tényleg ennyire...

Nyilasok, tényleg ennyire érzelemmentesek vagytok?

Figyelt kérdés

Eddig az összes nyilas, akikkel találkoztam, mind felületes emberek voltak, akik nem törődtek azzal, ha megbántottak másokat. Nem mellesleg nem tudják az érzelmeiket normálisan kommunikálni és olyan, mintha nem is lennének képesek mély érzelmekre és párkapcsolatra. Meg azt látom, hogy a legtöbb csak az alkalmi dolgokat szereti. Ez miért van? Illetve, van köztetek olyan aki erre rá tud cáfolni?

Talán kicsit erős a kérdés, de az utóbbi időben több nyilassal is ismerkedtem és mindegyiknél ezt figyeltem meg, aztán most már kezd kicsit zavarni. Nem szeretnék csak a csillagjegye miatt lepasszolni valakit, ilyet sosem csináltam, de mostmár komolyan ott tartok, hogy nagy ívből el fogom kerülni a nyilasokat.



dec. 18. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ezek nem a nyilasok, hanem a pszichopaták jellemvonásai.
dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
A csillagjegynek semmi köze az emberek személyiségéhez. Szerintem inkább az a felületesség, hogy azt gondolod, hogy ettől olyan valaki, amilyen. Adsz elég időt egy egy embernek, hogy mélységeiben is megismerd? Könnyen tűnhet valaki felületesnek a mai világban, ahol az interneten naponta 10 új embert ismerhetsz meg.
dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Kulonosen a szálasi
dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha már analógiák, az érzelemmentesség, hogy az érzelmekkel hadilábon állnak, az a Szaturnuszi jegyekre jellemző, a Bakra és a Vízöntőre. De ezek csak archetípusok, tiszta archetípus egy emberben nem létezik hanem keverten vannak.
dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A húgom nyilas, nem ilyen, sőt, túlságosan is érzékeny.
dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
2023 van az ég szerelmére! Az internet, a "korlátlan tudás" időszakaként kerül bele majd ez az időszak a történelemkönyvekbe. Hagyjuk már magunk mögött ezt a középkori áltudományt! Most komolyan, írni, olvasni tudó emberek hogy tudnak komolyan venni ilyen dolgokat, mint a horoszkóp?
dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6os képzeld, a világon a legtöbb ember azt hiszi hogy van ott fent egy szakállas bácsi :)
dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Jó, ez igaz. Elhinni valamit könnyebb, mint elkezdeni gondolkodni egy kicsit, meg összefüggéseket keresni.
dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Asztrológiában inkább a Szaturnusz-Hold fényszögek, Bak Hold jelzi az érzelmek nehéz kifejezését, belső magányt.
dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es, meg a Vízöntő Hold is

üdv: egy Vízöntő Holdas

dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!