Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El kéne menjek egy pszichologu...

El kéne menjek egy pszichologushoz?

Figyelt kérdés

Nem érzek érzelmeket. De úgy kajakra. Tudom hogy mikor mit kene érezzek de egyszeruen semmi. Nincs buntudatom, nem érzem magam hibásnak. Nagyon szeretetet se tudok erezni mások iránt de viszont magamat mindennél jobban szeretem. Mindig magamat helyezem mások elè. Állandóan ingadozik a hangulatom. Egyszer teljesen nyugodt vagyok utána fél perccel később ingerult leszek mindenki és minden felcsesz. Van hogy bizonyos hangok és idegesség tesznek és elkattan valami az agyamban. Ami még a para hogy rá vagyok kattanva a sorozat gyilkosokra és tudom hogy nem kene mert gyilkoltak de megmagyarázhatatlan rajongást érzek irántuk. A emberekkel jatszadozom amint meguntam oket egyszeruen lelépek. Van hogy nagyon szeretnék érzelmeket érezni mert most van egy srác aki teljesen odáig van ertem és rendes sajnalom a palit. Néha úgy vagyok vele hogy boldog tudnek lenni vele utána meg undort érzek és nem is beszelek vele. Néha nagyon kivanom a szexet kesobb pedig ennél is undort érzek ha elképzelem hogy valaki hozzam ér. Ehhez meg jon hogy szeretem ha durvák velem. Emberek sorolni tudnam de nem akarok ez is elég xd Valaki légyszi help hogy mi van velem. Létrehoztam egy új mentális betegséteg vagy mi?

(Igen tudom hogy nem lett esszének megfelelő de cssk irtam ami jött)



2023. jún. 18. 14:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még ami lényeges apa komplexusom is van megmagyarázhatatlan okokból mert apummal jo a kapcsolatom. Néha elképzelem hogy elrabolnak megeroszakolnak. Mondjuk arra volt példa már 2x
2023. jún. 18. 14:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mielőbb.
2023. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Antiszociális borderline.

Nagyon sajnálom, hogy megerőszakoltak.

2023. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thunderfairy ***** válasza:
Igen. Mielőbb beszélj pszihologussal.
2023. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!