Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy ilyen személyes képlet...

Egy ilyen személyes képlet mindenképp aggodalomra ad okot? Segíts ha tudsz kérlek

Figyelt kérdés

ha nem hiszel ebben akkor lapozz tovább


[link]


Számomra legfontosabb ember személyes képlete.. PLÚTÓ nyilas és hold nyilas a 8. házban, 8. ház a nyilas jegyében. A trigonokat nem tudom értelmezni de valakinek biztos az is megy.

Mióta megláttam hogy ilyen a képlete azóta rettegek hogy elveszítem (de azelőtt is volt valami fura érzésem) mert én azt vettem ki a netes értelmezésekből hogy a plútó a 8. házban baleseti halált jelez, néha fiatal halálra is utalhat. Igaz ez?


Ilyen formában mit jelenthet?? vagy lehet totálisan félreértek valamit?


annyira féltem és szeretem ezt az embert és belehalnék ha történne vele valami.


légyszi ne rúgjatok belém hanem segítsetek értelmezni a képletét



#Plútó #8, ház
dec. 18. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Sajnos jól értelmezted..
Félreértésben vagy
7 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Gondolom az nem fordult meg a pici kis kobakodban, hogy ne számok, jóslatok vagy képletek alapján hozz döntésetek és aggódj olyan dolgok miatt amik nem is léteznek csak a te elbaxott fejedben.
dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D-Mano ***** válasza:

Ha nem vagy profi asztrológus, aki képes lenne egy teljes képletelemzésre, akkor ne aggódj ilyeneken.

Komolyan beszélek: asztrológiában félműveltként nagyon könnyű alaptalan rémeket látni.


Én sem vagyok asztrológus, csak van kicsi jártasságom a témában, szóval ne vedd készpénznek, amit most írok; de: nekem úgy tűnik ez a képlet, hogy jó sok változáson fog keresztül menni az illető. Akár a jellemét, akár a világnézetét, akár az életkörülményeit tekintve. A változások akár (de nem biztos!!) kemény élethelyzetek által is történhetnek, amiket nehéz átvészelni.

A legjobb, amit tehetsz érte, ha tudatod vele, hogy rád mindig számíthat, te mindig ott leszel neki. DE: ne erőltesd rá magad. Elég ha egyszer tudatod vele normális hangnemben, és engeded, hogy eldöntse szüksége van-e rád egyáltalán, s ha igen, akkor éppen mikor és miképpen.


A sok változás azt is jelentheti, hogy egyes embereket, akik most fontosak az életében, el fog engedni, mert már a sorsa egy ponton túl nem fog kapcsolódni azon emberekkel. Ha egy ilyen változás téged is érinteni fog, akkor meg az lesz a legjobb neki, ha igazán fontos neked, hogy elengeded...


De várjuk meg Bálvány kollégát, majd ő megírja a tutit, ha látja a kérdést. 😃

dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
d-mano , köszi :) az elsőt inkább nem kommentálom. egyébként a páromról van szó, egyenlőre a legnagyobb kötődésben és egymásrautaltságban vagyunk lassan 10 éve.. nyilas-vízöntő.
dec. 18. 16:44
 4/11 A kérdező kommentje:
mármint az első hozzászólást nem kommentálom
dec. 18. 16:44
 5/11 D-Mano ***** válasza:

Kérdező,

melyikőtök a férfi, melyikőtök a nő??

dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ő a férfi, én a nő
dec. 18. 16:48
 7/11 D-Mano ***** válasza:

Ez a könnyebbik eset...


Az ő sorsa, karmája erősen kötődik a Mérleg/VII. ház témájához, ami: a külvilág / a többi ember; emberi kapcsolatok / a tartós párkapcsolat; házasság élettémája, életterülete.

Ebben az esetben továbbra is nagyon fontos, hogy ott legyél jóban, és főleg a rosszban mellette.

A párod, ha jól értem a képletét (ami nem biztos!) sokat fog változni. Te vagy a VII. házának fő megjelenítője (kvázi az ő tükre): ha ő változik, te pedig nem, akkor "rossz tükör" lehetsz egy idő után, ezért az ő képlete esetében szerintem hasznos, ha kiemelt hangsúlyt helyezel a saját önismeretedre, és FŐLEG az önfejlesztésedre.

dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

fura ezt hallani mert nagyon "egy helyben topogós" személyről van szó, ugyanolyan most mint 10 évvel ezelőtt volt és konkrétan az anyja van neki meg én , esetleg egy öreg szerelő és itt ki is fújt a sztori. kíváncsiságképpen ha érdekel, ez meg az én képletem :D

[link]

dec. 18. 17:00
 9/11 D-Mano ***** válasza:

Most sokkal határozottabb választ írok, mint előbb, mert így könnyebb fogalmazni, de az elejére megint odabiggyesztem: nem vagyok asztrológus, amiket írok, erős fenttartásokkal kezeld!


Hát, azt elhiszem, hogy nem szeretne ismerkedni más emberekkel:


A Sárkányfarok nála az I.-es házban van (az Önmaga házában, azaz a sáját feje után menés, talán esetleg a magányos farkaskodás házában).


Stelliuma (nagyon sok bolygója) van a Bakban, ami a változatlanság, magánakvalóság, elzárkózás jegye.


De muszáj lesz több olyan dolgot, helyzetet, állapotot, szokást stb.-t is elengednie, amihez eddig ragaszkodott és muszáj lesz változnia.


Amennyire teli van nála a Bak, elképzelhető az is, hogy amiket elenged vagy, amik nagyot változnak nála, azok kívülről nem láthatóak, csak számára belülről érezhetőek.


Az ő képletében a stabilitás, maradandóság, állandóság és a nagy változás egyszerre van jelen. Ezt a 2-t összehangolni kutya nehéz, de jobb hozzászokni a gondolathoz mielőbb, mert a nagy változás előbb-utóbb el fog jönni.


Annyi tuti, hogy neked viszont a legjobb tanács továbbra is az önismeret, önfejlesztés (főleg az utóbbi).


Így a végén kiemelném: gyakran hiszik pontosan ismertnek az emberek a születési időpontjukat, úgy hogy valójában rosszul tudják azt. Én még messze nem tudok aszcendenst pontosítani: ha pontatlan a képlet, amit küldtél, akkor elemezhetetlen.

dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bálvány ***** válasza:

Hja...a régi szép daliás időkben azért keresték fel az asztrológust, hogy

megmondja a halál pontos körülményeit. Ma már a falra másznak ha ilyet kérdeznél tőlük.

A 8-as ház bolygói nem csak a halál módjáról mesélnek, hanem utalást tehetnek a szülött kapcsolatára az okkultizmussal vagy a másoktól szerzett jövedelemről. Esetleg mind a háromról. stb.

Az asztrológia szabályai szerint legalább egy kapcsolódó analógiát valahogy meg kell élnie a szülöttnek.

Itt ugye egy Plutó-Hold együttállásról van szó.

A Hold változékonyságot, női energiákat jelöl a Plutó a végleteket, átváltozást.

A baleseti hirtelen halált az Uránusz jelezhetné.

(A fiatalkori elhalálozást értelmezni sem tudom.) Szóval rossz irányba keresgetsz, nekem meg most nincs kedvem sötét teóriákat gyártani.

Egyébként itt a 2 bolygó fényszögek szintjé NAGYON JÓL áll. Csak trigont és szextilt kapnak. Az aszcendenst erősítik.

A Nyilas ura a saját jegyében, a ház ura a Mars pedig egzaltált a Bakban. Én egy kicsit sem aggódnék a helyedben.

A bolygók analógikus megélései 30 fele pedig némi önismerettel már felderíthetők. Egy ügyes asztrológus pedig direkciókból

megmondja mikor hozhatnak eseményt.

dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!