Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Működik ez a fajta vonzalom?

Működik ez a fajta vonzalom?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, mennyire működik ez. Nőknek a Hold és a Vénusz jegyét kell nézni, férfiaknak Nap és Mars jegyét. Majd vizsgáljátok meg, hogy a szemközti jegy képviselői mennyire jönnek be nektek? Olyan típusú nők/férfiak bejönnek-e? (aszcendens is számít).

Nálam működik.

Bika Vénusz és Vízöntő Holdam van, így bejönnek a Skorpió és Oroszlán pasik.

Ez csak azt mutatja meg mi az ami vonz és bejön, ami meg tényleg megtörténik és amit tényleg megkapsz, azt az 5-ös és 7-es ház mutatja, ami totálisan eltérhet ettől.



dec. 22. 11:00
 1/5 Bálvány ***** válasza:

Párszor elolvastam, de nekem nem áll össze. Mi az, hogy a : szemközti jegy képviselői?

Szerinted hány férfi tudja, hogy nőinek hol az aszcendense, Holdja?

dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha pl egy nőnek Kos Vénusza van akkor bejönnek neki a Mérleg pasik (vagy akiknek a Mars Mérlegben áll).


Ha egy férfinek van Kos Marsa akkor a Mérleg nők jönnek be neki (vagy Mérleg Vénusz, de lehet aszcendens is, vagy akár csak dominál benne a Mérleg stb). Ilyesmire gondoltam.

dec. 22. 11:42
 3/5 Bálvány ***** válasza:

Tudod engem mindig bosszantott, hogy a laikus nyilvánosságnál az asztrológia talán egyetlen elfogadott (bár kigúnyolt) területe a párkapcsolat elemzés.

Szerintem az asztrológia jóval komplexebb, ez pedig egy marginális téma.

Egy átlag embernek hány komolyabb partnerkapcsolata lehet az életben? Talán max.3-4? Ennyi ember jelentheti a vizsgálati mintát? Vagy hogy érted az hogy 'bejönnek-e' ? .... Esetleg az ágyam fölött lógó 'Brad Pitt' poszter alapján eldöntöttem, hogy ő jó pasi és a Bravo magazni meg úgyis lehozta a horoszkópját tehát képben vagyok?

dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 Nem vagyok laikus

2 Két éve foglalkozom vele

3 Már jártam több tanfolyamon is

4 Tudom milyen komplex az asztrológia

5 Részletekből lesz az egész

6 Valahol el kell kezdeni az elemzést, valamiből ki kell indulni

7 Ha csak arrogánsan ítélkezni tudsz, jobb ha nem írsz


Tehát kapsz egy komplex elemzést de halvány fogalmad sincs mikből áll össze - mert ez olyan komplex. Nehogy már részleteire szedjük, azt nem szabad, az gáz.

dec. 22. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nalam a leirtakbol egy stimmel, de azt kilometerekrol kiszurom.

Nekem oroszlan holdam van - barminemu vizonto van valakiben megerzem kiszurom rahibazom.

Viszont ikrek venuszom van, a nyilasokkal nem sok mindent tudtam kezdeni, szamomra teljesen semlegesek, nincsenek is a kornyezetemben. Ellenben, az elso hazban van a venusz es mars bolygo is, a merlegekkel megvan a szimpatia, de ennyi. 🙂


(Vizonto pasik voltak az eletemben tobbsegeben, meg bika napjegyuek.)

dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!