Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jegy allas lehet?

Milyen jegy allas lehet?

Figyelt kérdés

Allando jelleggel ha egy alkalmon vagyunk kozelemben van, de csak “finoman, ovatosan.” Nem er hozzam, de mar az elso adando alkalommal ha teheti ott terem egy pillanatra is, megis erzem azt a + amit asztrologiai szempontbol nem tudok hova tenni. Kozoskodni probal olyan dolgokon “idegenkent” ami fura nekem, de megis kozvetlenul fogadom tole.

Olyan mintha valamelyest probalna magaenak tudni, mindig valamennyire de az eleteben tartani annak ellenere hogy nem vagyunk kozeli ismerosok, az en reszemrol nem azt erzem mint mondjuk ha valakivel venusz-mars fenyszogunk van, de pl ez nincs is jelen (ido perc nelkul ugyan) a szinasztriai kepletben.


Bocs a hulye leirasert, jo par eve foglalkozok hobbi szinten az asztrologiaval, tapasztaltam is mar egy s mast, de ilyesmit meg nem, es a szinasztriai kepletben nem ismertem fel az ehhez kotheto fenyszogeket sem.


Van tippeket mi lehet?

Koszi a segito szandeku valaszokat, ugyanitt szivesen beszelgetek masok tapasztalatairol!


dec. 26. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bak
dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mik a domináns jegyei a saját radixában?
dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mars, a kosban ( es a venuszban is a kos all. )
dec. 26. 23:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a Gyilkos elmékben volt?
dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!