Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A horoszkópom miatt soha nem...

A horoszkópom miatt soha nem talált rám a szerelem? 55N

Figyelt kérdés

Szűz jegyében születtem, az aszcendensem is szűz. Már kislány koromban is másmilyennek, furcsának találtak az osztálytársaim, de felnőtt korban is ezt gondolják rólam.


A "furcsaság" abból adódik, hogy soha nem szoktam utánozni a környezetemben lévő emberek viselkedését. A volt munkahelyemen, ahol sok nő dolgozott, soha nem pletykáltam senkiről és nem akartam ezt részükről sem meghallgatni. Nem játszottam el azt, hogy örülök valaki társaságának, ha az illetőt nem kedveltem. Soha nem színészkedek.


Párkapcsolatban nagyon figyelmes, kedves tudok lenni. Utálom a konfliktusokat, nem szeretek veszekedni. Nem erőltetem az akaratomat a társamra, engedem, hogy önmaga legyen. Viszont ugyanezt elvárom tőle is és itt már kezdődnek a konfliktusok.


Azt vettem észre, hogy ha pl. én nem vagyok akaratos és erőszakos egy párkapcsolatban (nem nyomom el a páromat), akkor a párom előbb-utóbb engem akar irányítani, úgy megváltoztatni, hogy neki megfeleljek.


Eddig mindig ez történt, de nem hagytam magam. És most itt tartok, hogy egyedül vagyok.

Tudom, jobb egyedül lenni, mint boldogtalanul együtt élni valakivel.

Viszont reménykedem, hogy talán mégis valahol létezik valaki, aki hozzám való. :-(



jan. 7. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Azért nem talált meg a szerelem, mert azt hiszed hogy a horoszkópodnak köze van ehhez. A legtöbb férfi irtózik az egész horoszkóp témától, de minimum kineveti az asztrológusokat. Ha párt akarsz magad mellé, ne is említsd meg a témát a férfi előtt, úgy nagyobb eséllyel indulsz
jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem a horoszkópod az oka, és nyugi, egyáltalán nem vagy annyira különleges és egyedi, amennyire leírod magad, nagyon sokan mások is ilyenek. Itt inkább az lehet, hogy nem találtad meg a megfelelő embert, aki ugyanolyan, mint te. De 100-ból 1, akinek az első szerelme az utolsó, szóval hajrá hajrá, mindenkinek meglesz előbb utóbb a párja. De biztos nem a horoszkópod, az a férfiakat egyáltalán nem érdekli, az aszcendensről meg azt se tudják eszik e vagy isszák.
jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor több kapcsolatod is volt? És sosem voltál szerelmes? Vagy hogy van ez, hogy nem talált meg a szerelem, de már van annyi tapasztalat, hogy általánosíts? :)

Minden kapcsolatban és nem csak a párkapcsolatban akaratok, vágyak feszülnek egymásnak. Olyan nincs, hogy ha te moziba akarsz menni a pároddal, ő meg nem akar és akkor mindketten elégedettek legyetek. Arányokat lehet mérlegelni, mennyire vagytok kompatibilisek.

Asztrológiai szempontból egy Szűz Szűz aszcendenssel nem indul hátrányból e téren. Házakat és főleg a Szaturnusz, Mars, Uránusz, netán Plútó fényszögeket érdemes megvizsgálni, hogy egy-egy életterületen (pl. 7-es ház vagy akár a 5-ös, 8-as, de 3-as ház, kommunikáció gyanúsan érintett lehet a gyerekkori élmények alapján) lehet-e valami, amiben érdemes fejlődnöd, vagy elfogadnod magadat. Hold is abszolút fontos, mint kapott érzelmi minta (konfliktuskerülgetős a Mérleg lenne tipikusan, na de ugyanakkor az alkalmazkodóbb is lenne). Hogy egy konkrét emberrel mennyire illesz össze, azt meg szinasztriával lehet vizsgálni, ha a két (pontos) képletet összevetik. Mivel Szűz az aszcendensed, a 7-es házad gondolom, Halak, szóval egy Halak jellegű kötődést keresel (a társ a tükörképed, azaz ami szemben áll az egyes házaddal), ahol te mindent kielemzel, szándékaid szerint kiszolgálva ezzel a párod, a másik meg a megértő és minden csak úgy sodródik magától intuitíven. (Kivéve persze, ha vannak még ott bolygók, meg jó kérdés, hol van a ház ura.)

jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

55 éves vagy és horoszkópokhoz kötöd a szerelmi életed? Én nagyon remélem, sőt biztos vagyok benne, hogy ez egy troll kérdés akar lenni.


De ha ez tényleg igaz, no comment....

jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bálvány ***** válasza:
51%
Tudsz írni óra/perces születési időt és helyet?
jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Elég Vízöntős
jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
A legtöbb ember soha nem volt kölcsönösen szerelmes, csak nem akarja ezt beismerni magának. Egy nőnek kiemelkedő szépségnek és fiatalnak kell lenni, hogy szerelmesek legyenek belé. Ha megnyugtat, az átlagos huszonéves nőkbe se szerelmesek. A pasik a rendszeres szexért és egyéb érdekből állapodnak meg. Álmaik nője elérhetetlen a többségnek.
jan. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
8. Ez hülyeség. A szerelem is sokféle meg az emberek is. Nincs ilyen, hogy csak a fiatal és gyönyörű lányok jönnek a gazdag és jóképű pasikkal "szerelemből" :D
jan. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Szintén szűz jegyűként írom, hogy ha már feltétlenül a csillagjegyedhez akarod kötni ezt az egészet, akkor a kritikusságunk,szőrszalhasogatásunk és a kissé egocententrikus "mi különbek vagyunk másoknál" féle hozzáállásunk sokat ront a párkeresésen igen,de a fent fesorolt dolgok nem
jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!