Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A horoszkópom miatt soha nem...

A horoszkópom miatt soha nem talált rám a szerelem? 55N

Figyelt kérdés

Szűz jegyében születtem, az aszcendensem is szűz. Már kislány koromban is másmilyennek, furcsának találtak az osztálytársaim, de felnőtt korban is ezt gondolják rólam.


A "furcsaság" abból adódik, hogy soha nem szoktam utánozni a környezetemben lévő emberek viselkedését. A volt munkahelyemen, ahol sok nő dolgozott, soha nem pletykáltam senkiről és nem akartam ezt részükről sem meghallgatni. Nem játszottam el azt, hogy örülök valaki társaságának, ha az illetőt nem kedveltem. Soha nem színészkedek.


Párkapcsolatban nagyon figyelmes, kedves tudok lenni. Utálom a konfliktusokat, nem szeretek veszekedni. Nem erőltetem az akaratomat a társamra, engedem, hogy önmaga legyen. Viszont ugyanezt elvárom tőle is és itt már kezdődnek a konfliktusok.


Azt vettem észre, hogy ha pl. én nem vagyok akaratos és erőszakos egy párkapcsolatban (nem nyomom el a páromat), akkor a párom előbb-utóbb engem akar irányítani, úgy megváltoztatni, hogy neki megfeleljek.


Eddig mindig ez történt, de nem hagytam magam. És most itt tartok, hogy egyedül vagyok.

Tudom, jobb egyedül lenni, mint boldogtalanul együtt élni valakivel.

Viszont reménykedem, hogy talán mégis valahol létezik valaki, aki hozzám való. :-(



jan. 7. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Azt vettem észre, hogy ha pl. én nem vagyok akaratos és erőszakos egy párkapcsolatban (nem nyomom el a páromat), akkor a párom előbb-utóbb engem akar irányítani, úgy megváltoztatni, hogy neki megfeleljek"



Ez altalaban a kardinalis aszcendens jeggyel szuletett emberek velejaroja :)



39F incel

jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Szűzként én is ugyanezt a hatalmi harcot tapasztal9m mindegyik párkapcsolatomban. Szerintem erős személyiségem van vagy nem tudom, de előbb utóbb manipulálni kezdenek, elnyomnak, persze nem hagyom magam. Ha engem bánt meg akkor az le van tojva, ha én őt akkor meg én vagyok a legrosszabb ember. Nem érzik a dolgok súlyát, nem empatikusak velem. Én emellettetikusan is állok a dolgokhoz, ha bunkó velem akkor én is az vagyok és még ők vannak felháborodva, hogy kb mit képzelek én, hogy kiállok magamért xD utána persze az van, hogy velem nem lehet kijönni 5 percig, aztán otthagynak. Türelmetlenek velem, más emberekkel teljesen máshogy viselkednek, próbálnak mindenkihez alkalmazkodni, csak hozzám nem, holott pont a párjával kéne a leginkább a békére törekedni szerintem.
febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!