Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Feltűnően sok Halak jegyű...

Feltűnően sok Halak jegyű embert ismerek valamilyen mentális betegséggel,pl Borderline-nal,skizofréniával,nektek van erről tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Akiket ismerek mind diagnosztizált beteg.Kutatási anyaghoz kellenének a válaszok.Köszönöm szépen előre is!

jan. 18. 10:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%
#8 Jajj, Bálvány, menj már a fenébe a sok humbuggal, a Blikk Rúzs többet foglalkozik asztrológiával, mint te. Te csak azzal foglalkozol, hogyan hülyítsd itt az embereket.
jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért lehet, mert nagyon érzékeny jegy.
jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
És akinek a Holdja Halak?
jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
46%

13. A Hold az anyával való kapcsolat talaján kialakult ösztönös, tudattalan érzelmek, a kötődési képesség/minőség jelölője, amik két éves kor előtt alakulnak ki. Tipikusan azok a reakciók ezek, amiket nem tudunk megmagyarázni vagy nagyon nehéz visszafejteni, hogy de miért vagyok ilyen, ha talán nem ilyen akarok lenni, hisz nem tartom logikusnak/helyesnek/hasznosnak... stb. (A pszichológia szerint is a személyiségzavarok is ilyenkor alakulnak ki, akár már prenatális korban.)

Halak Holdra azt írják, az anya a gyerek szemében (mert a horoszkóp mindig a tulajdonosról szól) valamiért sajnálni való (volt), pl. csalódás vagy betegesség vagy mártírság vagy idealizált partner kergetése... stb. Ezért a gyerek vagy hiába való vágyakozást él meg vagy nem tud/mer önállósodni, mert akkor mi lesz a szülővel. A Halak holdas lehet nagyon kedves, empatikus, segítőkész, művészlélek, és másik oldalról lehet szorongó, álmodozó, hiszékeny, idealista, megfelelési kényszeres, önbizalomhiányos, visszahúzódó... (És persze nagyon nem mindegy, hogy mi van a horoszkóp többi részében.) De önmagában a Halak Hold sem jelöl mentális betegséget.

jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Hát nagyon kemény dolgok vannak mellette, de valahogy így van.

A szeretet nagyon erős ilyenkor, de valamilyen szinten a függés is.

Valami ilyesmi szót tudnék rá írni: HŰSÉG

Sokszor vannak emiatt komoly sírások is.

Köszi! 🙏

jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Halak kor problémája a sok lelki nyavalyás mentális betegség, ami megnyilvánulhat pszichoszomatikával is ami Szűz, ez a jegy mutatja a megtisztilást is, tehát minden ilyentől meg lehet szabadulni ha megtisztulunk ilyen pl a gyógyszer lerakás, leszokás a cigiről, drogról, alkoholról.

Halak- betegság

Szűz- gyógyulás, egészség

jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ismerek vagy 20 halak jegyűt egy sem pszichés beteg.

Leginkább bak jegyűeket ismerek akiknek komoly pszichés problémáik vannak.

jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többiek válaszait is!
jan. 19. 09:27
 19/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"20 év tapasztalat elég? :-)"


Semmit nem jelent, ha gondolkodási hiba társul hozzá:

[link]

jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Észrevettem már én is. A skorpió napjegyűeknél is, közülük is ismerek sajnos több olyat is, aki öngyilkos is lett/vagy kísérlete volt, előtte hosszú ideig szenvedett depressziótól, vagy valamilyen komplexebb mentális/pszichés zavarral. De az ismeretségi körömben tény és való, hogy a legtöbb halak napjegyűnek van kisebb-nagyobb pszichés zavara. Persze nem kizárólag náluk, de valóban feltűnően magas az esetükben az arány. Ha nem is borderlineos, vagy skizofrén, de van olyan halak ismerősöm több is, aki pl táplálkozási zavaros (minden típusból, van anorexiás, bulimiás, és kórosan elhízott is), súlyos depressziós, alkohol vagy drogfüggő, fiatalon is annyi és olyan erős gyógyszereken él a pszichiátriai problémái miatt,hogy az nem állapot. Én hiszek az asztrológiában, viszont nem kizárólag a napjegyet nézem. De ettől független, ha ez mind nem véletlen, valószínűleg közrejátszik az, hogy a vízjegyűek a legérzékenyebbek általába véve. - A rákok közül is sok hasonló akad. Én pl bika vagyok ugyan skorpió aszc, és halak holddal, de én olyan szinten a halak holdat érzem magamra igaznak, mintha a napom lenne. Én is amúgy depresszióval, súlyos szorongással és visszatérő táplálkozási zavarral küzdök.
jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!