Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinél lehet személyes horoszkó...

Kinél lehet személyes horoszkóp elemzést végezni?

Figyelt kérdés

Kit ajánlanátok, aki szerintetek meg is éri, mert árban sem olyan rossz, és a szaktudása is nagy?

Emellett fontos lenne, hogy írásban legyen ez az elemzés, ne személyesen vagy kamerán keresztül.

Köszönöm előre is a válaszokat!



jan. 28. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
És miért számít, hogy írásban vagy kamerán keresztül fizetsz csalóknak?
jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Mindenkire ráhúzható közhelyeket én is szívesen összeírkálok neked. Még fizetned sem kell érte.
jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Fogsz kapni egy képletet és egy olyan leírást, amit szinte bárki igaznak érezhet a személyes helyzete tükrében. De ezt fogod kapni személyesen is, csak ott az asztrológust szóban erősítenéd meg a véleményében. Én nem nagyon tudok olyanról, aki így írásban vállalna elemzést. Szerintem ez azért van, mert az hosszú távon nem működik. Kicsit úgy működik ez, mint a pszichológus, az igazságot mindig te mondod ki, az benned van. Csak az asztrológusnak nincs diplomája emberértésből. Ehelyett csillagjóslásból van egy tanfolyama. Szerintem nem kérdéses melyik ér többet.
jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem, hogy az lett volna a kérdés, hogy hisz-e valaki az asztrológiában vagy nem, szóval köszi a semmitmondó választ. Máskülönben ha valami ennyire nem tetszik neked, vagy nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor inkább ne is írj semmit, ez olyan, mintha én nem hívőként a vallás kategóriában osztanám az észt, hogy minek megy valaki misére, ha nincs Isten, miközben annyi lett volna a kérdés, ismer-e valaki normális papot:D


Arra a kérdésre pedig, hogy miért nem jó a kamera vagy személyes találkozó, inkább itt nem szeretnék válaszolni, személyes a kérdés. Eddig egy asztrológust találtam, aki megcsinálná mailben, de szeretnék több ember közül válogatni.

jan. 28. 15:52
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as értem a lényegét a kommentednek, bizonyos szinten én is egyet értek veled. Nagyon sok a lehúzó asztrológus valóban, és van olyan téma, amihez egy pszichológus, van olyan, amihez egy asztrológus tud többet hozzászólni. Ezért is szeretnék több opciót kapni, szeretném kiválasztani a számomra legközelállóbb asztrost. Azt illetően, hogy egy pszichológus többet tudna elérni, nem merném ezt így leírni, tekintve, hogy több alkalmatlan pszichológussal találkoztam, mint rossz asztrológussal, bár az is lehet, az egyikben szerencsém volt, a másikban nem.
jan. 28. 15:58
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Úgy gondolom azzal teszem a legjobbat, ha az igazat mondom, nem azt, amit hallani akarsz.


A kérdésedet megválaszolták, a lényeg az volt, hogy senkit nem ajánlunk.

jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Aki vállal olyat, hogy csak írásban, attól tényleg egy olyan elemzést fogsz csak kapni, ami bárkié lehetne. Mivel az asztrológusok legfőbb trükkje, hogy nagyon ügyesen tudnak kérdezni, meg észrevétlenül kiszedni belőled infókat egy jópofizgatós csevegés keretében. Elmész hozzá, beszélget veled, és máris tudja mivel tegye személyessé az elemzésed. Nem véletlen, hogy a legtöbben nem is vállalnak ilyet, hogy csak írásban, hiszen a személytelen, semmitmondó közhelyek rontanák a hitelességüket. Többnyire azoknál van erre lehetőség, akik nem igazán szeretnének asztrológusként elhíresülni, csak jól jön nekik egy kis plusz jövedelem.
jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
És amúgy sejtem kire gondolsz, aki mailben megcsinálja neked, de nála is az a vége, hogy előbb-utóbb el kell menned hozzá. Mailben kb. egy olyan elemzést kapsz tőle, mint amiket a születési képlet kalkulátor oldalakon is automatikusan leírnak. Erre számtalan oldal van, ingyen elolvashatod. Az emailes asztrológus saját oldalán is megtalálod a nagyrészét, de pl. astroseeken vagy cafe astrologyn még részletesebbet találsz. Amit neked emailben fog küldeni, az a másik két oldalon mind le van írva.
jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bálvány ***** válasza:
68%

A mai világban minden időre megy. 1 óra elemzésért elkér egy asztrológus

20e-30e Ft-ot. Ez csalóka lehet, mert az asztrológus kb. +1 órát így eltölt háttérmunkával is,

képletek csendes elemzésével. A személyes megbeszélés része valójában inkább

összefésülése, szinkronba hozása a leírtaknak a hallott életeeseményekkel.

Egy-egy képlet tisztán írásos kifejtése, kidolgozása sokkal több munkaórát vehet igénybe és a költségek

elszaladnak. Erre manapság kevés igény van.

Asztrológus kiválasztásánál az ismertségnek van leginkább szerepe.

Egy ismert név (Kaló Jenő, Takács Tibor) esetén az óradíjak elszállnak és

még a bejutás is nehéz hozzájuk.

Másrészt a vak elemzésnek kevés értelme van. Az emberek konkrét élethelyzettel és

kérdéssel keresik meg az asztrológust. Ez persze történhet írásban de a párbeszéd (lehet chat formájában is)

kulcsfontosságú. Nem az asztrológusnak.....az ügyfélnek.

Kérem, lépjünk túl azon, hogy minden asztrológus csaló.

jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

@5

Adni tud egy új nézőpontot bármilyen spirituális módszer, így az asztrológia is, ennél több nincs benne. Ehhez viszont bárkitől elkérheted az elemzést. Jónak fogod érezni, elfogadod, az be van betonozva, kész, megerősít téged. Kényelmesebb, mint változtatni. Ez sajnos az én tapasztalatom.

Ezért merem kijelenteni, hogy egy jó pszichológust kell találni, és hajlandónak lenni a változásra.

Nem bántani akarlak ezzel. Igazad van, minden szakmának van kóklere. De az asztrológus max azt mondja, hogy a jövő év végén már ott lesz az együttállásod, fényszöged, és majd akkor talán jobb lesz. Te meg addig inkább megállsz a fejlődésben. Szerintem ez nem oké.

jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!