Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinél lehet személyes horoszkó...

Kinél lehet személyes horoszkóp elemzést végezni?

Figyelt kérdés

Kit ajánlanátok, aki szerintetek meg is éri, mert árban sem olyan rossz, és a szaktudása is nagy?

Emellett fontos lenne, hogy írásban legyen ez az elemzés, ne személyesen vagy kamerán keresztül.

Köszönöm előre is a válaszokat!



jan. 28. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Takács Tibor elég olcsó

[link]


Nem régi mivel nekem is mondta valaki aki volt nála hogy nem emel árat nagyon így szinte régi árakon dolgozik

jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A többség 20 felett kér. Nem ritka már a 40 se

jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha gondolod akkor privátban átdobhatod az adataikat, és megpróbálhatom kielemezni a születési képletedet (Pontos születési hely, percre pontos idővel, anélkül pontatlan lesz a képlet). Nem vagyok professzionális vagy bármi egyéb, csak hobbiból űzöm, azt előre leszögezem azért.
febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

Semmilyen értelme nem lenne ilyet kérni egy asztrológustól.

Mit elemezzen? Mindent? Mennyi az elég? Hol legyen a vége? Miről mennyit?

Egyáltalán mennyit tudnál ebből hasznodra fordítani így, hogy ő sem tudná mit akarsz és nem is ismerhetné az okát, hogy miért kéred?


Legyetek térben és időben egy helyen, meg kell mondani hogy mit akarsz tudni, mire akarsz rájönni és majd együtt feltárjátok a problémák okait, vagy megvilágosít abban, amit eddig nem értettél, de ez nem úgy fog történni, hogy meg se mozdulsz, kapsz egy pár A4 oldalnyi adathalmazt magadról, majd innentől kezdve új sikeres élet betöltve.

febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!