Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak nő vs. Vízöntő nő;Pozitívu...

Bak nő vs. Vízöntő nő;Pozitívumok,negatívumok,milyenek ők?Szivesen fogadom a saját tapasztalaitokat.És melyik illene egy skori pasihoz?(Nem,nem ez alapján döntök,csak kíváncsi vagyok).

Figyelt kérdés

#Bak #Vízöntő #Fahéjascsiga
febr. 29. 07:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
36%

Bak: gimis barátnőm, egy önző, nagypofájú hülye p.csa volt. Állandóan harsányan beszélt, folyton valami g.nyóságon járt az esze, hogy kéne valakivel csak úgy kib.aszni. Több bakot nem ismertem.


Vízöntő: húgom és a bátyám barátnője. Alapvetően csendes, de elvarázsolt figurák, kicsit életképtelen világfelfogással. Nagyon befolyásolhatók.

febr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
74%
Amit a bakról írtál azok inkább kos jellemzők
febr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
24%
A külvilág inkább az Aszcendenst, 1-es házat látja, mert itt vannak a fizikai adottságok és az a szerep, amit mutatni akarunk. A Nap az életerő, belső motivációk mutatója. Persze lehet a kettő akár ugyanaz a jegy, de van, akinél meg nagyon más. Szóval ha így akarsz ismerkedni, akkor minden jelöltet kérdezz meg, hol és hány óra hány perckor született és azt vesd össze a te születési képleteddel. Amihez még kell pár év tanulás vagy fizetsz érte vagy majd ide felrakod, hátha valaki rászán pár napot. :D Vagy egyszerűbben beszélgetsz velük.
febr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
34%

Én,mint vízöntő: szeretem a szabadságot,szeretek egyedül lenni,kreatív vagyok,kicsit elvarázsolt,nagy az igazság érzetem, gyűlölöm,ha le akarnak szabályozni,eleve gyűlölöm a szabályokat,néha előbb beszélek,azután gondolkodom,nem bírom a hazugságot,a kétszínűséget.

Remélem tudtam segíteni.

febr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
12%
A vízöntő szörnyű mint ember, én férfiként már kerülöm őket, mint a leprást. Velük iszonyúan nehéz párkapcsolatot kialakítani, állandóan a "meg nem értett ember" szarságba zárják be magukat. Emberileg is érdekesek, nem a földön járnak. Két vízöntő nőt ismerek közelről, 30+ évesek kapcsolataik kukázva állandóan, buliból buliba mennek, értelmes gondolataik nincsenek, csak hogy hová menjenek bulizni hétvégente. Olyan néha mintha nem is lennének normálisak. Nagyon kevés vízöntő nő képes am. családot alapítani, belőlük kerül ki a legtöbb szingli, betegesen érzékenyek a szabadságukra, olyan mintha ők nem is lennének alkalmasak családalapításra, és a családi fészekben maradásra. Én skorpió vagyok, és a vízöntőkkel állandóan konfliktusaim voltak, az egyik állandóan meg is csalt, és görény módon még engem vádolt. A vízöntőkből is kétféle van, egy nyugisabb, de ő se százas, és egy galádabb, bulizós, erkölcstelen trógerebb verzió. . . Ha vízöntő vagy, akkor adok neked egy jó tanácsot, NE LÉGY ÖNMAGAD!, különben soha nem lesz normális kapcsolatod. Randiztam is, és jártam is vízöntő nőkkel, szörnyű volt. Egy hazugság volt az egész.
márc. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó egy nem normális aki napjegy alapján ítél.

Mamám vízöntő és mindig is normális volt. Mindenféle normákat betart és mindenhová be tud illeszkedni. Na ehhez mit szólsz? És szeret dolgozni. A munkahelyre is imádott bejárni.

20 évesen férjhez ment egész életében klasszikus családban élt és nem szenvedett tőle. Sőt szerette és normálisnak tartotta.

Na mit szólsz ehhez utolsó?

márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
30%
6# Te vagy a nem normális ha az én véleményem miatt, csak egy filléres személyeskedésre futja. És igen, akiket én ismerek vízöntőket, azok szörnyű emberek, akik soha nem találják meg magukat. De írok jobbat, még itt a gyk-n is az egyik legmegosztóbb csillagjegy mind közül. Csak nézd végig a tonnányi kérdést hány ember teszi fel hogy ki passzolna a vízöntőhöz. Szted miért ?
márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Mert te arra vagy beállítódva de ugyanúgy a többi Csillagjegy is ki ír
márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

7-es

Ez gondolom a Napjegyre érvényes.

Az oka: a Nap a Vízöntőben száműzött. A Nap az öntudat, önuralom és hogy kik vagyunk (belül). Hát a Vízöntőben ez a legnehezebb és problémás is mint minden száműzött bolygó mint pl Bak Hold, Kos Vénusz, Bika Mars stb

márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
9# Nem vagyok asztrológus, a saját párkapcsolati tapasztalataim a vízöntőkkel az lesújtó, állandó hazudozás, megcsalás, buli-buli hátán, és a saját családjukkal is problémás a kapcsolatuk. Sőt barátaikkal is, akik inkább nincsenek, mint vannak. Akit ismerek szimplán és vízöntő 30+os nő, de nem volt hozzá semmi közöm, ott is ugyan ez a jellemző. Céltudatlanság, hazudozás a pasiknak, egyiket csalja a másikkal vég nélkül. Nyugodtan visszaolvashatsz gyk-n hány ember írja még ugyan ezt akár 10 évre visszamenőleg is. Én a véleményemet nem változtatom meg, pár hisztis lepontozó miatt. Több asztrológia oldal is negatívumokat még ettől sokkal összetettebben ír a vízöntőkről.
márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!