Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet, hogy Bak vagyok,...

Hogy lehet, hogy Bak vagyok, de a tulajdonságai egyáltalán nem illenek rám?

Figyelt kérdés

Bak vagyok, viszont tényleg, szinte semmi nem stimmel, mikor olvasgatom a jellemzőket, amiknek illenie ‘kéne’ rám. A leírások szerint munkamániásnak, zárkózottnak, érzéketlennek, komolynak, stb kéne lennem, viszont pont hogy egy nyitott, kedves, barátságos, beszédes embernek tartom magam (meg mások is engem), aki hangulatember, türelmetlen, szeret középpontban lenni, bulizni, és szeret lustálkodni is. Talán a maximalizmus az egyetlen ami illik rám, de az sem mindig. Oké, tudom, hogy nem csak a napjegy számít, viszont hogy lehet hogy mindenben ennyire az ellentéte vagyok annak amiket a Bak jegyről leírnak? Egyébként Rák az aszcendensem és a holdjegyem is tudtommal.

20/L



márc. 11. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Mert a Rák az totál ellenkezője a Baknak és az aszcendens a személyiséged
márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy ez az egész asztrológia egy baromság.
márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkire igazak. Én is bak vagyok, és ha nem is mindegyik de néhány igaz rám. pl. a komolyság, kötelességtudat és egy csöppnyi kis érzéketlenség is van bennem.

Főként nem attól alakul ki a személyiséged, hogy mikor születtél, sokkal befolyásolóbb tényező az életutad, tapasztalataid, neveltetésed formálnak jobban. De ennek ellenére tapasztalatból mondom, hogy pl, az oroszlán csillagjegyű emberekben megfigyelhető némi azonosság, de az ikrekkel kapcsolatban is ez a megfigyelésem.

Érdekességnek tartom ezeket inkább, nem kőbe vésett rendeletnek.

márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Mert a bak a hím te pedig nő vagy.
márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bálvány ***** válasza:
47%

Ahogy a #1 írja.

A Te személyiségedet az aszcendens mutatja. Igy viselkedsz, ezt látja belőled a külvilág. Tehát Te Rák vagy (érzelmes, családcentrikus, anyás stb.). Az uralkodó Hold (tudatalatti, ösztön) az 1-es házban van, ezért méginkább kiemeli emocionális lényedet. A személyiségedet ez teljesen átitatja.

A Rákkal szembeni, totál ellentétes jegy a Bak. Ez nálad a 7. ház, a külvilág. Ide veted ki ami nem a személyiséged része. A külvilágtól várod a céltudatos, törekvő, megszállott hozzáállást. Így kapcsolódnál másokhoz.

Egy ilyen férfit keresel, aki téged kiegészít. A Nap (tudatos Én) a 7. házban, Bak jegyben. Az ego, amivé válni szeretnél. Látatlanul, tippelve azt mondanám teliholdkor születtél. Tehát nálad a tudatalatti (Hold) és a tudatos én (Nap) szembenáll, konfliktusokat hoz. Ennyi információból azt mondanám, hogy tudatosan építed kapcsolataidat. Sikeres lehet a párkapcsolatod.

Persze van még pár bolygó, ami ebbe beleszólhat. Ha meglesz az igazi, akkor lehet sikeres a párkapcsolatod, ha lemondasz a Napról. Legyen Ő a Nap az életedben. Tehát viszed az anyai szerepet és hagyod, hogy Ő írányítson.

márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert kiheréltek.
márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"de az ikrekkel kapcsolatban is ez a megfigyelésem"



En is Ikrek Nap vagyok. Vagyis tarsasagi, kommunikativ, vicces, jofej, nagydumas showman, ahogy azt a kezdok szamara irt asztrologiai konyvekben le van irva.



Ja nem. Eletemben nem jartam tarsasagba, a humorizalas eleg messze all tolem, ha nem ismerem a szamot, ahonnan hivnak, fel sem veszem.



A Nap az asztrologiai kepletben azt az osminoseget mutatja meg, ami kore a szulott a personal brand-jet epiti. Vagyis nekem az Ikrekkel az, hogy nagyon sok mindenhez ertek, tobb nyelven beszelek, koztuk azsiai nyelveken. Szerteagazo az ismeretanyagom, nem all tavol a svindlerkedes sem, viszont embereket nem karositok meg alaptalanul, allamot/vallalatokat viszont igen. Bar ez mar a Bak Jupiter szamlajara irhato....



Ugyanigy van a Bak Nappal is. Mi az, ami vagy es amit tudatsz a vilaggal?



39F incel

márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Vagyis nekem az Ikrekkel az, hogy nagyon sok mindenhez ertek, tobb nyelven beszelek, koztuk azsiai nyelveken. Szerteagazo az ismeretanyagom"


Én azt nem értem hogy ezek manapság miért kerültek át a Vízöntőhöz. Én az vagyok és sose tudtam ezekkel azonosulni.

márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kerultek at, hiszen az intellektualis megkozelites az egesz triplicitasra vonatkozik, vagyis Vizonto Napkent te is inkabb fejben elsz.



39F incel

márc. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És te magad hogy írnád le a különbséget? Ikrek és Vízöntő között?

Érdekes hogy a Mérleg nem kap olyan nagyon intellektuális jellegét inkább a kapcsolatokat pár kapcsolatokat emeli itt ki. Meg harmóniát így mintha elterne a másik kettőtől

márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!