Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfiaknak milyen...

Nyilas férfiaknak milyen típusú nőkre van szükségük egy kapcsolatban? Egyáltalán szükségük van kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 08:47
1 2
 1/11 Trafó1 ***** válasza:
88%

Minden embernek szüksége van kapcsolatra, különben meg normális, hétköznapi csajokra van szükségük, bár óvakodnék az általánosítástól.

A csillagjegy egyáltalán nem befolyásolta a választásomat.

2014. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilas pasi vagyok!

Azt tudom nem ikrek nő való hozzá! Azt tapasztaltam már.

2014. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Trafó1 ***** válasza:
72%

Csináltad már ikrekkel???

Irigyellek:-DDDD

2014. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, nincs szukseguk, minden veletlenszeruen november-december kornyeken szuletett ferfi maganak valo, ontorvenyu alak, akit semelyik no nem visel el sem rovid, sem hosszabb tavon. Nyilvan.


Eszem megall mennyi buta no (meg ferfi) van, hogy ilyenekre alapozza a parvalasztasat... Aztan megy a csodalkozas, hogy a horoszkop szerinti 'idealis jelolt' egy alkoholista, agressziv allatta valtozott a hazassag elso 2 honapjaban (nem valtozott, az volt mindig, csak a horoszkop ugye fontosabb, mint a valosag).

2014. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyilvan olyan nore, mint barmely mas csillagjegy alatt szuletett ferfinak: akivel megertik egymast es ha az elet adott pontjan megsem ertik meg egymast, akkor kepesek kompromiszzumot/kat kotni.
2014. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2-es: köszönöm szépen. Mit tapasztaltál az Ikrek nőkkel? Kíváncsivá tettél :).

Szívesen várom továbbá a komoly válaszokat.


Akik asztro ellenesek notóriusan, javaslok egy-egy min. szódásüveg diopriás szemüveget annak érdekében, hogy találják már be végre pontosabban azzal a bal click-el a helyet kategóriát, amelyen belül lazán ugathatnak: szemüveg nélkül is jól látom a következőket:

Agykontroll

Álomfejtés

Feng-shui

Jóslás

Mágia, okkultizmus

Parapszichológia

Reinkarnáció és karma

Természetfeletti lények

UFO észlelések

Egyéb kérdések


Ott biztos nagy készséggel várják az olvasók azt, hogy bunkózzák őket. Elmebetegséghez viszont nem kötelező szemüveg ...

2014. okt. 8. 13:02
 7/11 anonim ***** válasza:

2 es vagyok

Azt tapasztaltam,hogy valóban 2 énjük van.

Az egyik nagyon jó a másik totál ellentéte az előbb említettnek.Ez megtapasztalható nála érzelmileg is de az életmódjára vonatkozóan is.

Nem éppen hűséges típus! A kapcsolatunk alatt simán szakított velem egy másikért amikor már elvolt jegyezve.

Megoldotta annyival,hogy levette a gyűrűt és sza..ott rá.

Aztán később összejöttünk újból néhány hét szünet után.

Akkor azt láttam jónak.

Na de aztán 5 évnél végleg szakítottunk.

Az ikrek jegyűek fekete-fehér tulajdonságúak.

2014. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kegyetlenek vagyunk :D
2014. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy van! De csak jó kapcsolatra van szükségünk, rosszra nem!

A nő legyen teljesen őszinte, hűséges, ragaszkodó, hosszútávon gondolkodó, családcentrikus, érzelmes, lehetőleg szenvedélyes, természetes, mozgékony, sportos, egyenrangú kapcsolatra törekvő, és maximálisan meg lehessen benne bízni.


Aki ilyen, és megérdemli, hogy szeressem, az mindezeket kapja vissza. De aki játszmázik, trükközik, kihasznál, az ne számítson sok jóra...!


Előzőekhez hozzászólva az ikrek nekem sem jön be, rá aztán nem illik, amiket felsoroltam, ezt én is tapasztaltam sajnos.

2014. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szofril válasza:

Asztrológusként azt gondolom, hogy a Nyilas férfiaknak egy jó humorú, intellektuálisan is fogékony társra van szükségük. Nagyon fontos, hogy a hölgy legyen kellően független, képes legyen lekötni magát külön programokkal is, hiszen a Nyilasok szeretik a változatosságot, ezért nem csak és kizárólag társukkal töltik az idejüket. A párhoroszkópjaim készítésekor azonban sokan beszámoltak arról, hogy eleinte a Nyilas férfi sülve-főve együtt akart lenni kiszemeltjével, később pedig gyors váltásként már nem igényelte olyan sokat az együttlétet. Nagyon fontos, hogy a hölgy ilyenkor ne legyen féltékeny, mert nem a személyébe unt bele a Nyilas úriember, aki a kötöttségeket nem is bírja elviselni. Ebben a periódusban egy kicsit hagyni kell kalandozni a Nyilast, majd kellő izgalmat teremteni a számára, hogy újra visszakalandozzon.

Persze fontos azt hangsúlyoznom, hogy egy ember sosem csak egy csillagjegy tulajdonságait viseli magán dominánsan, ezért érdemes a képletet mindig személyre szólóan elemezni.


Remélem segítettem a válaszommal!


Üdv: Szofril

2014. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!