Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológia hívei, művelői,...

Asztrológia hívei, művelői, mit láttok ebben a “tudományban” , hogy ennyire vakon hisztek benne? Miért van az, hogy aki erre rákattanik, az onnantól mindent az asztrológiával akar megmagyarázni és vegül teljesen elszakad a valóságtól?

Figyelt kérdés
Ha a napjegy nem illik, majd jön akkor, hogy az aszcendens tehet róla, ha az sem akkor valamit úgyis találunk rá ,hogy ki lehessen magyarázni. Találtunk pár videót a neten, az egyikben asztrológiai egyesület valamilyen vezetőjének oktatójának bevonásával,”már pedig ez így lesz Magyarország szinten” utólag semmi nem jött be az előrejelzésükből, a visszajelzésnél a reakció annyi volt rá, hogy hát ez most nem jött be. Hogy lehet ilyen gyatra bizonyitékok mellett ebben ennyire hinni ha még a “nagyok” is ekkorákat buknak? Ha ennyire szuperül működik mint itt néhányan a gyakorin irjátok, miert nem használják a világon minden ágazatban? Akár mukaerő kiválasztásánál vagy mondjuk banki szektorban esetleg haborús stb kérdésekben..
márc. 16. 22:40
1 2
 11/20 D-Mano ***** válasza:

Bálvány,

gondolom, ez így nem lesz túl meggyőző, de 7 éve is megvan már, hogy egy kis ideig voltam egy társaságban azzal a nővel, aki mondta ezt nekem. Nem voltunk nagy spanok, csak néha beszélgettünk egy tíz percet. Már nem emlékszem, milyen állás volt az, csak hogy valami komolyabb dolog volt.

Azt nem tudom, hogy képzett asztrológus volt-e a főnök, de valószínűleg az lehetett, mert alig kérdezett mást az ismerősömtől az egész interjún a születési adatain kívül, és az alapján vette fel.

márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Bálvány ***** válasza:

Azért köszönöm D-Mano,

Néha azért hallani, hogy asztrológia alapján (is) döntenek egy állás betöltésről, de ritkán lépnek túl a napjegyen.

márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Bálvány- kutassák csak..minden nap : D ..Legyen nékik hitük szerint: ) 11-es -legalább ő tudott írni valamit az ő szemszögükből és nem hőbörgött, ha már ennyire hisznek benne, legalább tudjak megmagyarázni nem csak támadni és fröcsögni kell, amint nem tetszik valami. Ilyen hozzáállással még a nyitottakkal is nehezen fogja megkedveltetni a “tudományát”..😀
márc. 17. 19:31
 14/20 A kérdező kommentje:
10-esnek szólt az előző, bocsi.
márc. 17. 20:11
 15/20 anonim ***** válasza:

13. Persze, de az nem normális gondolkodás, amikor valakinek minden szavából süt az üldözési mánia.

Az nem tudomány, nincs értelme magyarázni, érvelni vele szemben.

márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15- Most Bálványra gondolsz? Valóban elég gáz amúgy :DD konkrétan szerinte már az is kamu, hogy megneztünk pár videót egy férfitől mert hát ilyet meg nem látott a vilag aki elég alaposan utana járva (youtubeon bárki hozzáférhet először érdeklődés szinten beleásta magát a témába elég rendesen, aztán beszélgetett asztrológusokkal, valami asztro egyesülettel is felvette a kapcsolatot, előrejelzéseket készíthetett a góréval magyarorszagot illetően, utána a saját születési ábráját is bedobta kb 3 részen keresztül körbejárja a temát elég mélyen, a végén pedig egy külön órás rész van ahol kötetlenül beszélget csak az asztrológiárol Laár Andrással aki mar végül maga is szinte belezavarodik : D majd a végén levonja a konklúziót a 3 résznyi anyag tapasztalatából… és ez csak egy pelda a sok hozzáférhető videó közül amit emlegetnék, de biztos csak kitalaltam : (
márc. 17. 22:35
 17/20 Bálvány ***** válasza:

Kérdező! Honnan, hová akarsz eljutni? Nem is hiszel benne, bizonytalan vagy de azért egy csomó videót megnéztél a témában és követed 'jósolgatásaimat'. Te az egész alapjait, analógiás rendszerét nem érted. Jövőbeni történések előzetes (tűpontos) megjósolását várod az asztrológiától. Mivel csak a felszínt kapargatod így ezen a területen mindig csalódás vár.

Nem érted a működési elveket így a bennfenteseket 'hívőnek' gondolod. Hogy valamit megértsél belőle ahhoz éveket kéne tanulnod, de ennyi időt nem szívesen nyomnál bele.

Mert ugye mi van, ha 2-3 év után jönnél rá, hogy az egész kamu? (Egy ilyen emberről nem hallottam, de érthető a félelmed.)

Most itt próbálsz kicsikarni pár mondatos válaszokat, ami alapján levonhatod a végső ítéleteted. Azonnal adjanak már neked egy kis bizonyítékot! (Sokan játszák ezt.)

Provokálsz, viccet csinálsz másokból, hogy palástold belső bizonytalanságodat és látens vágyadat a témával kapcsolatban.

márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

17.

Fantazmagóriákról beszélsz, ennek nincs "működési elve", jóslás sem lehetséges (a hazudozás nem jóslás). Egyszerűen semmi nincs.

Hit nagyon van, de az komolytalan már a mai világban, sőt bűnügyi kategória is, ha valaki szélhámos módon hiteget másokat.

Mint például egy asztrológus hazudozásait én büntetném is legszívesebben.

- Fizika.

- Matematika.

- Kémia.

- Emberi pszichológia, pszichiátria.

Ez van. Alaptalan kitalációk már utóbbi szakterület.

márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17- köszönöm, megelőztél, legalább nem kell leírnom. Bálvány , látom nem érted. Szerintem te palástolod a belső bizonytalanságod a

téma kapcsán ezekkel, hogy itt fröcsögsz, de azt azért nem mernéd kijelenteni hogy te biztos vagy ebben. Ha iylen profin nyomod miért név nélküli fórumon vagy?Nem kéne inkabb oktatnod ha ilyen szinten belemélyedtél, ennyi évet rászántál ,hogy valami haszna is legyen? Miért van az , hogy random 10 kérdést megnyitottam a témában, de mindegyiknél ott hagytál egy kis morzsát?Persze, hogy megnézek videókat. Az atomfizikáról és a piramis epítésről is megnézem. Ugyanígy ennek a bloggernek az asztrológiáról szóló részeit is megnéztem, sőt még kiskutyás videókat is képes voltam

megnyitni valaha.Tudod miért? Csak. Mert épp cuki volt. Semmiféle látens vágyam nem

volt (mint ahogy az asztrológiás videónál sem ,itt sem) . Kérlek ne gyere azzal, hogy persze azért nézed ezeket mer’ az ikrek meg a merkúr így állt biztos a születésedkor. Ami az asztrológia kapcsán bosszant, hogy napi szinten az arcodba van ömlesztve mindenhol. Ami pedig még ennél is bosszantóbb, hogy hányan járnak egymás után többhöz is kapaszkodót keresni ,vagy kitölteni vele az üres életüket, élvezkedni hogy kiszakadnak a valóságból . Agonizálnak ezen hogy vajon igaz lehet? “Megyek a következőhöz. Hú, ez is igen illett rám, bár igaz , hogy tök az ellentétét mondta mint az előző, de majd akkor a harmadik megmondja a

tutit. Végülis ha ez az analógia nem jött be, majd amit a másik mondott a másik állás miatt, akkor tuti azért van”És az ilyen itt fröcsögő arcoktól kapják a tippet, mint te. Ennyi erővel visszakérdezhetnék, veled mi történne ha pár év múlva összeomlana erről a “tudományról” alkotott elképzelésed? Egyébként minden bántás nélkül, tipikus példája vagy ezeknek az asztrós mindent is jobban tudó arcoknak. Ameddig pedig még egy névtelen fórumon is hozzád hasonló besértődős fazonokkal találkozik az ember, aki még meg sem tudja védeni a saját “igaznak vélt tudományát “addig nem kell csodálkozni , hogy ilyen a megítélése. Amúgy hülye ötlet volt, hogy oktass asztrológiát. Gondolom ott is az első neked nem tetsző kérdés után behisztiznél. Legyél inkább pszichológus ha ennyire határozottan meg tudod ítélni egy ember belső motivációját, lehet többre mennél vele, mint a gyakorin irogatni minden egyes kérdésre. Ha pedig ennyire jól megy, a jósolgatás ezzel a tuti rendszerrel, legalább kérnél érte minimum 50 ezret… nem ingyen osztogatnád itt az igét, biztos nagy sikered lenne a vevőkört elnézve lenne rá igény esküszöm, még meg is érteném. : D

márc. 18. 12:46
 20/20 A kérdező kommentje:
Ja,az lemaradt, hogy rajtad kívül senki másból nem csináltam viccet.Ez is csak a te hiszterikus stílusodra adott reakció.
márc. 18. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!