Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg van értelme a horoszkó...

Tényleg van értelme a horoszkópnak?

Figyelt kérdés
A csillagjegyek kihatással vannak az emberek életére, vagy a párkapcsolatokra? Neked mi a csillagjegyed?

márc. 25. 20:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A netes trolloktól én nem tartok, ők azok az emberek akiknk nincs életük, és anyucival, apucival élnek még mindig. Viszont köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.
márc. 26. 19:27
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen értelmük, nem hiszek bennük.


Csillagjegyem:

Halak

márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%

"A troll az internetes szlengben olyan személy megnevezése, aki provokatív, ingerlő módon, tárgyhoz nem tartozó üzenetekkel bombáz egy online közösséget (például internetes fórum, chat, blog, levelezőlista).

----------------

Ha valaki egy kérdésben mások véleményére, tudására kíváncsi, amire a tárgyhoz tartozó, kulturált stílusú választ kap, arra a trollkodás fogalma nem értelmezhető.

Hiszen ő kérdezett, míg más vette a fáradságot egy tök normális válaszra, köszönetet sem várva.

Hogy a tartalom nem tetszik, az élet ilyen.

Valaki nem hisz az áltudományokban, azt trollnak nevezni kicsit erős, hiszen a mai nyugati kultúrákban nem nagyon hisznek már az emberek ilyen kitalációkban.

+++++++++++++

[link]

"Az asztrológia vagy csillagjóslás (görögül αστρολογία) kifejezés a görög asztron, 'csillag' és logosz, 'szó, tudomány' szavakból ered. Az úgynevezett ezoterikus tanok egyike, és feladata a bolygók állásából egy adott időpontban bekövetkezett esemény (legtöbbször egy személy születése) sorsának minél pontosabb meghatározása.

Tudománytörténeti szempontból, mint egykor a csillagászat része, érdemes tanulmányozni, az asztrológia maga azonban áltudomány.

Az asztrológusok ugyanis több ezer éve hangoztatják, hogy a bolygók mozgása befolyásolja az emberek sorsát de ezt a feltételezést semmilyen bizonyíték nem támasztja alá.

Kijelenthető, hogy az asztrológia megközelítési módja, összefüggései és eredményei tudománytalanok."

márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jelentősége, de ettől függetlenül mi szeretjük olvasgatni néha a párommal:D

Paxel csinált róla videót, hogyhogy nem láttad?

márc. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14-es köszönöm szépen a válaszotad, igen láttam a Paxel videót, csak érdekelt ezzel kapxcsolatban más emberek véleménye is, hogy az átlag ember mit gondol erről. Persze tudom Paxel is átlag ember, de mivel az egyik kedvenc YouTube tartalom gyártóm, így nekem inkább aféle példakép.


De valamelyest én is hiszek az ilyen dolgokban, egyúttal a tudományos megközelítésben is hiszek.

márc. 29. 22:49
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek benne mert bak vagyok.

Ez is csak olyan maszlag mint az MBTI, bármelyik ISTJ megmondja!

márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én magam is BAK vagyok kedves utolsó, azaz #17-es. :)
ápr. 2. 02:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!