Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen enyhítő tippet adnál...

Milyen enyhítő tippet adnál egy ilyen 8as házas, kvadrátolt Vénuszhoz?

Figyelt kérdés

Venusz a 8as házban, kvadrátolja a bak jupiter, és a bak neptunusz a 12es házból.

(Amúgy együtt áll a Chironnal, ha akarod ezt is nézed, ha nem akarod nem, nekem teljesen mindegy)


Főleg azért kérdezném, mert ha szemben vele a kos végén bármi van, akkor én fizikailag-mentálisan-mindenhogyan kapom az ívet, ahány területen csak lehet.


Hogyan lehetne ezt enyhíteni? (Ha lehet 😅)


Képlet:

[link]


márc. 27. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikben nyilvánulnak meg amikor kapod az ívet, azok milyenek? hogyan jelennek meg?
márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy a Merkúr lassan retrográd lesz és ami a napokban van azt még 2x végig kell gyűrni.
márc. 27. 21:23
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Ami gondolom a Vénuszból ered az a szociális nehézségek, eleve nagyon nagyon rossz vagyok bármilynen kapcsolat-teremtésben vagy -tartásban.

Önértekelés nulla. Nőiességem nulla. Pl öltözködésre való igényesség sminkelés és ezekre a motiváció nulla. Művészi képessegeim gyerekkoromból kiindulva lennének, csak eltűntek valahol a sülylesztőben, másnak mindig fontosabbnak kellett lennie, soha nem kaptam külső tamogatast ezen a téren. Pedig a kifejezésre lenne igényem, csak már "blokkolva vagyok".

Anyagi kiadások - semmit nem tudok félrerakni, mert mindig bejön valami, ugye ha mas nem a Hold azért viszonylag gyakran jár arra.


Függ attól milyen bolygó van a kosban.

Most a Merkúrral a kapcsolódasi nehézség kommunikációban is ott volt, dühkitörésekkel díszítve.

Lelkiállapot erősen depresszív.

De pl mikor annó az Uranusz volt ott akkor volt egy bazi balesetem, aminél csoda hogy súlyosabb sérülésem nem lett, na meg persze hogy az egészet túléltem - már a baleset mechanizmusát tekintve.

márc. 27. 21:33
 4/12 A kérdező kommentje:

Ja plusz a fizikai rész:


nyak és hátfájás ezerrel. (Eleve gerincproblémáim vannak és borzalmas a tartásom, de ha tranzitolva van a vénusz a nyakam-hátam bemerevedik, becsomósodik, idegbecsípődések is ekkor szoktak lenni.

márc. 27. 21:36
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

"#1 Ami gondolom a Vénuszból ered az a szociális nehézségek, eleve nagyon nagyon rossz vagyok bármilynen kapcsolat-teremtésben vagy -tartásban."


Ez jelentheti a Vízöntő aszcendens is


"Anyagi kiadások - semmit nem tudok félrerakni, mert mindig bejön valami, ugye ha mas nem a Hold azért viszonylag gyakran jár arra."


Itt a kettes házat kéne nézni


"Függ attól milyen bolygó van a kosban.


Most a Merkúrral a kapcsolódasi nehézség kommunikációban is ott volt, dühkitörésekkel díszítve."


Kos Szaturnusz okozhat Kosos problémákat, főleg hogy itt esésben van így a Kos dolgokat nehezen vagy nem megfelelően tudod megélni.


"Lelkiállapot erősen depresszív."


Szaturnusz-Hold együttállás


"De pl mikor annó az Uranusz volt ott akkor volt egy bazi balesetem, aminél csoda hogy súlyosabb sérülésem nem lett, na meg persze hogy az egészet túléltem - már a baleset mechanizmusát tekintve."


Hármas házat kéne itt nézni.


Egyébként miért pont ezt az Uralmi Vénuszt ragadtad ki és ruháztál rá egy csomó rossz dolgot, holott ahol inkább a Szaturnusz lenne a főludas?

márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem ez volt a kérdés.


Ismerem a képletemet, tudok azokról az állásokról, amiket írtál, ismerem milyen megelni azt amikor fényszögelve vannak, mert ezeket követem.

Pont ezért tudom, mert már milliószor megfigyeltem mi a forgatókönyv és mi a fő téma akkor amikor a kérdésben lévő T-kvadrát létrejön.


Magyarul az nem segítség, ha azt fejted ki, hogy mi lehet ez MÉG, és miért nem az amit mondtam, és miért ne azt kérdezzem, amit kérdezek.


Ha nem értesz egyet azzal, hogy ezek a megélések ehhez köthetők (nem kell, meggyőzni nem fogsz a tapasztalatom ellenében), AKKOR IS a Vénuszomra vagyok kívancsi. Akkor írd azt, hogy szerinted hogy jelenhet meg ez a Vénusz, és akkor elolvasom azt, még az is nagy segitseg, mint hogy mindennel foglkozunk, csak azzal nem amit kérdeztem, mert szerinted az mástól is lehet, es még miktől.

márc. 27. 22:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó hát bocs hogy hozzá szóltam illetve hogy kicsit kitértem. Azt gondoltam vagy ennyire nyitott. Nem a meggyőzés volt a cél.

Na mindegy.

márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, csak elég nehéz napokon vagyok túl, a türelmem nulla, és azt hittem, hogy egy "mindekinél jobban tudó" gyakoris válaszoló vagy. 🙁
márc. 27. 22:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Pedig nem.

Mi már beszéltünk privátban :)

És elég jól el is voltunk. Azt írtad, hogy nem fogsz felnézni gyakorira és elköszöntél

Nem haragszom

márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Írok.


Ha esetleg tud valaki válaszolni, és akar, még lehet!

márc. 28. 11:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!