Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A "szűz" jegyű csajok mennyire...

A "szűz" jegyű csajok mennyire uralkodóak, más csillagjegyű nőkkel szemben?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire.
ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
ápr. 13. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Például szűz jegyű vagyok, és nem vagyok uralkodó típus. Inkább visszahúzódok, szeretem megvalósítani mások elképzeléseit. Segíteni szeretek, kifejezetten rosszul érzem magam, ha direktben meg kell mondanom a másiknak, hogy valamit csak egyféleképpen csinálhat, tök mindegy nő, vagy férfi. Az egyenlőségben és az együttműködésben hiszek. Sokszor vagyok bizonytalan, az uralkodáshoz meg határozottság kell.

De szerintem nem minden szűz jegyű ilyen. Van egy ugyanolyan idős nő ismerősöm, mint én. És vele annyira mások vagyunk, hogy semmi közös témánk nincs. Mikor gyerekek voltunk sokkal hamarabb megmondta mit csináljunk. Több barátja volt, mint nekem. Határozottabb is. Több kapcsolata volt, míg nekem csak egy. Stb...

ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az asztrológia szerint a "szűz" csillagjegyű emberek rendszerint precízek, kritikusak és analitikusak. Az ilyen jellegű tulajdonságaik lehetnek erőteljesek más csillagjegyű emberekkel szemben, különösen azokkal, akik lazábbak vagy kevésbé precízek. Azonban minden ember egyedi, és az asztrológia csak egy szempont a személyiségek megértésében.
ápr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a Napjegy számít
ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, összességében a Szűz az, aki az egyformaságra törekszik, úgy véli legyen mindenki egyforma az adott kategóriában (mivel mindent kategorizál, így ha létre hozta ezeket a kereteket, akkor mindennek valahová bele kell illenie).

Emiatt a kiközösítés is erősen ide tartozik, tehát olyan értelemben, hogy ők lesznek kirekesztőek, csupán azért mert úgy véli valami nem illik a rendbe és a Szüzeket zavarja ez leginkább, mindent beakar illeszteni a rendbe.

Emiatt hajlamos kioktatni mi a helyes viselkedés pl. És a tökéletlenséget nem nézi el, mindennek és mindenkinek tökéletesnek kell lennie. Mivel a Merkúr uralja, hajlamos a megjátszásra is (hazudozás, megtévesztés mindezt tudatosan). Megjátsza magát hogy tökéletesnek látszódjon és egy látszatvilágot épít maga köré. Ez főleg a Szüzeket érinti a perfekcionizmus miatt. Tehát ha elmegy olyan irányba, egy hazugsággal teli lesz az élete, egy látszat élete lesz. Pl. Mea Gold az instagramon (egyábként ő is Szűz jegyű).


De egyébként ők azok, akik mindenkinél mindent jobban tudnak, mert mindent megmagyaráznak (hasonlóan az Ikrekhez).

Mivel föld elemű jegy, hiába uralja a Merkúr, nem lesz olyan erősen kapcsolatorientált, mivel nagyon Merkúri (itt erősebb a Merkúr mint az Ikrekben), nagyon kocka lesz az agya, ami már túlzás és tud olyan lenni, mint egy droid, vagy egy gép. Rengeteg mennyiségű információt elraktároz, a fogalmazása lehet nagyon hivatalos, mintha egy könyvet olvasnál, nem épp kedvező a kapcsolatok kialakitásához. Inkább egy könyvtárhoz hasonlít az agyuk.

ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!