Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg ikrek, szűz, mérleg...

Tényleg ikrek, szűz, mérleg és skorpió ez a 4 csillagjegy, amelyik leginkább hajlik a gonoszságra? Legalább is az ikrek és a szűz ezt a 2 jegyet elég idegrendszer kell kibírni.

Figyelt kérdés
dec. 13. 21:41
1 2 3 4 5
 1/41 Grimfox ***** válasza:
82%
A mérleg, és a skorpió biztos hogy nem. Szűz jegyűt csak egyet ismertem, de ő olyan ember volt, akivel nagyon könnyű volt jól kijönni. Ikreket nem ismerek személyesen(vagy nem tudom).
dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
72%
A skorpió gonosz. A többi nem. A szűz igényes és precíz, de kifejezetten segítőkész.
dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%

Elvileg a mérleg “jó” csillagjegy ami nekem rossz mert én az vagyok és én pont hogy rossz akarok lenni, őket éri kevesebb baj


Az oroszlán skorpió ikrek a legutaltabb elvileg és a leggonoszabbak is


Én nem személyesen de ismertem valakit akinek ez a 3 volt a 6 fő jegye és többszörös bűnöző, ez derült ki róla… persze egy fecske nem csinál nyarat

dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
31%
Ikrekkel van tapasztalatom, kétszínűek, és egyikük gonosz is volt. Skorpió inkább idegesítő. Szűz az iszonyat földhözragadt, sosem értettem őket. A mérleg.. hát a kisfiam mérleg és egy tündér. Volt osztálytársam is aki mérleg volt, és nagyon kedves önzetlennek ismertem meg.
dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Én amúgy mérleg vagyok, sosem voltam gonosz, és még szerencsés is vagyok, de régebben, amikor az emberektől annyi bántást kaptam, amik rosszul estek nekem, na akkor félelmetes volt a dűhkitörésem. Pedig aztán engem régen sem volt egyszerű feldűhíteni, ahogy most sem, de amikor ha sikerült, akkor csattant a haragom, de rendesen.
dec. 13. 22:30
 6/41 A kérdező kommentje:
Szűz csillagjegyűekből ismertem egy csomót, precízek meg értelmesek, de olyan kegyetlenek is tudnak lenni, valamikor úgy áttudnak menni a szűz jegyűek önösérdekbe, hogy a viselkedésük bántó tud lenni, a kritizációjukkal például nem csinálják rosszul, hogy még a legnyugodtabb embert is sikerüljön kihozni a sodrából.
dec. 13. 22:36
 7/41 anonim ***** válasza:
40%

Egy ember értékét és személyiségét nem a horószkópja alapján kell megítélni.

Atyaég... hány éves vagy, hogy ilyen mesevilágban élsz?

dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
4%
Mérleg es ikrek eleg nagy latrok es ribik. Szűz az tesze tosza, szőrszálhasogató, skorpió szexi es sokszor paraszt. Igen, eleg gonoszok mert nem tudnak magukból kilépni
dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
66%
Ikrek vagyok. Bakker jól szét lettem oltva. Holnap megyek és megváltoztatom a nevem Kétszínű Sátánra.
dec. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
64%
Azért jó tudni, hogy vannak ilyen agyhalottak is, akik ha csak annyit tudnak rólam, hogy Ikrek jegyben születtem, akkor már én vagyok a Sátán gyereke a szemükben, én meg találgathatok, hogy mégis mit csináltam, amiért utálnak... :D :D :D Na, legalább ha ilyen történik, most már tudni fogom, hogy valami horoszkópos baromság miatt van.
dec. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!