Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A névtelen emberek miért...

Bálvány kérdése:

A névtelen emberek miért félnek megadni a születési időpontjukat?

Figyelt kérdés

Anonim emberek próbálnak magukról asztrológia segítségével többet megtudni.

Másoktól segítséget kérnek, de arról szó sem lehet, hogy születési időpontot, helyet megadjanak. Mégis hogy lehet ezzel visszaélni?



ápr. 16. 14:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

9

Egy hétköznapi ember Leningrádból

ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én is volt hogy felajánlottam egy elemzést azoknak akik kíváncsiak voltak rá, vagy szkeptikusok voltak - mind eltűnt amikor szóltam nekik hogy pontos születési hely és idő kell hozzá.

Magamban azt a teóriát állítottam fel hogy nem tudják a pontos időt, emiatt nem válaszolnak. Napra és helyre pontosan csak tudja mindenki mikor született, de percre pontosan nagyon kevesen. Lehet úgy vannak vele hogy túl macerás lenne megkeresniük, ezért nem bajlódnak vele.

ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#12 Akkor milyen választ várnak az asztrológiától? Én inkább azokról az emberekről írtam, aki képesek begépelni, hogy milyen jegyben áll az Aszcendensük, meg a Holdjuk. Ebből tessék nekik megmondani milyen a személyiségük! A többi krikszkraksz amúgy is csak dekoráció a képletben. Felesleges kíváncsiskodni. Ha jelzed, hogy az info kevés, akkor inkább lapítanak. Aztán jön valami nagylelkű asztrós, aki a 3 jegy alapján bemásol nekik valami sablonosat. Megköszönik majd csalódottan elballagnak, gondolva hogy lóf*szt sem ér az asztrológia.
ápr. 17. 11:33
 14/30 anonim ***** válasza:

És milyen igazuk van!

Amúgy a születési időn pontosan mit értesz?

A kopogtatást az Élet Kapuján, a kibújást, vagy a felsírást? Esetleg a köldökzsinór elvágását?

Mert ezek között akár sok perc is lehet.

ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Az első lélegzetvétel időpontját értem ez alatt. Persze ilyen pontos adatokra itt nincs szükség. +-10 perc felületes elemzésnél mindegy. Ha valaki mélyebben bele akar merülni a prognosztikába, akkor lényeges lehet, de ott a korábbi életeseményeken keresztül asztrológussal pontosítják.
ápr. 17. 12:11
 16/30 anonim ***** válasza:
60%
Nem gondolod, ha néhány perc ennyire meghatározná az embert, akkor a lehető legjobb pillanatban hoznák világra a gyerekeket?
ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
#16 Kicsit elkalandoztál a kiírt témától ugye? Miért nem mész máshova kötekedni?
ápr. 17. 12:15
 18/30 anonim ***** válasza:
Horoszkópról van szó, hol láttál kötekedést?
ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ha létezne ilyen, hogy vannak kedvező és kedvezőtlen időpontok a születéshez, akkor ezt már az állatok is ismernék, és e szerint szülne a többség.
ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
#19 És miért gondolod, hogy nem ez történik? Kölyök macskák, kutyák leginkább májusban (Bikában) születnek, hogy nyáron megerősödjenek és túléljék a következő telet. Neked nem az asztrológiát, hanem biológiát kellene tanulnod!
ápr. 17. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!