Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez Vízöntő vagy Bak?

Ez Vízöntő vagy Bak?

Figyelt kérdés
Társadalmi felelősségvállalás, hozzáadás a társadalomhoz, hasznosság a társadalom számára, társadalmi siker, letenni valamit az asztalra, fontos hogy az egyén valamit fel tudjon mutatni amit a társadalom elismer és hasznos is a társadalom fejlődése során.

máj. 9. 20:51
1 2
 11/14 Bálvány ***** válasza:
A jegyeket csak a minőséget mutatják, bolygó pozíciókban, házakban kell gondolkodni.
máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vízöntő vagyok, párom bak.

Ő nagyon karrierista,tüzön-vizen át, én kevésbé. Ránk igaz.

máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#6 1-2-4. én voltam, én is bak vagyok. Csupán nem írtam le, nem akartam ennyire önteltnek tűnni, hogy saját magammal igazolom. :) Pedig én részletesebben is tanulmányoztam az asztrológiát... van egy olyan érzésem, hogy 6. velem szemben csak laikus. De valóban, ez egy áltudomány. Nem feltétlenül kell szó szerint venni. Mindenkinek egyénileg kell értelmeznie, hasonlóan a szépirodalom egyes válfajaihoz.
máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nincs a 11-es házamban semmi de a Vízöntőben vannak bolygók.
máj. 10. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!