Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megtudja e enni a nyilast a...

Megtudja e enni a nyilast a skorpió reggelire?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 09:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
48%
Egy skorpió? Akkora mint a hüvelykujjam! A nyilas meg akkora mint ÉN!
2010. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
48%
ezt a kérdést meg hogy gondoltad??:D
2010. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A skorpió csak a mérleget tudja megenni, azt is csak vacsorára...
2010. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Nyilas vagyok, a párom skorpió. Talán meg tudna enni, csakhogy a kínai jegyem fém ló, ő pedig fa sárkány. Így esélye sincs.
2010. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Jaj micsoda kérdés! Én is erre vagyok kiváncsi. Nálunk én vagyok a nyilas és ő a pasi a skorpió. Eddig úgy érzem nem tudott megenni, de nagyhatással van rám. Összezavar néha, meg nagyon nyomul, és megakar enni, mindig velem akar lenni, meg velem akar cívódni. Nagyon nehéz természet, sok nője volt már és óvatos vagyok vele. Viszont nyilas létemre fülig beleszerettem tehát a nyilas vagy gondolom tudod mit jelent. A nyilas erős jegy, bátor, és szerintem lazán felveheti a versenyt a skorpióval bármiben. A legtöbb barátom is skorpió volt, nagyon szerettek. Szóval szerintem nem eszi meg.
2010. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem, nekem túl nagy falat (kizárólag jellemileg):)
2010. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem tudom de szerintem mi nyilasok mi vagyunk a bohócok a világban és a skorpiók úgy tudnak játszani velünk, hogy észre se vesszük és a markában vagyunk ha valami nagy dolog lesz köztünk akkor úgy elfognak tudni taposni, hogy azt senki sem tudja megbocsáttani nekünk. Mindig nekünk skorpióknak kell engednünk mert az összes többi birka jegyű ember nem tud odafigyelni a másikra ezért aztán nekünk kell és igen néha oda kell szúrnunk ahová fáj mert valószínűleg hülyeséget fognak csinálni a többiek.
2010. nov. 4. 13:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Reggelire nem tudja, de vacsorára esetleg. Talán egy kis vörösboros, árpádsávos nyilaspörkölt ízlene neki a legjobban, de nem rossz a román vendégmunkáslében párolt nyilasszelet se.
2010. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most te nyilasvagy vagy skorpió "mi nyilasok..mi skorpiók..." kicsit zavarkás a kommented :(
2010. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, te végül is melyik vagy?:)

Először: "Én nem tudom de szerintem mi nyilasok mi vagyunk a bohócok a világban..."

Aztán:"Mindig nekünk skorpióknak kell engednünk mert..."

xDxDxD

Azok a nyilasok válhatnak a skorpiók kedvenc fogásává, akik állandóan az önsajnálatból és a mártirkodásból állnak ki, de mondjuk ők bármelyik jegy képviselője számára előételként szolgálnának, ez független a csillagjegytől, mivel aki azt akarja, hogy kihasználják, az meg is kapja... bárkitől, aki arra hajlamos. Lehet akár fenséges oroszlán vagy kifinomult mérleg. Mire jó az, hogy beskatulyázod a skorpiókat? Nem vagyunk nagyobb vérengző fenevadak, mint bárki más, nyugi. :)

2010. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!