Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek az ikrek...

Mi a véleményetek az ikrek csillagjegyű lányokról?

Figyelt kérdés
nem aztkérdezem milyenek, a véleményeteket a jellemzőikről.
2010. dec. 3. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
mint a többi
2010. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Érzékenyek, bújósak, de csalfák! Hajlamosak két férfit tartani. Néha hisztisek, máskor szelídek. Ilyenek ők, hiszen ikrek. Két énjük van.
2010. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

két énjük???

idióta!

az akizofrénia. okoska

2010. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem aztkérdezem milyenek, a véleményeteket a jellemzőikről."

ha igaz az amit írtak előttem (ezt persze kötve hiszem), akkor a véleményem a jellemzőkről:

csalfa: az nem jó

hisztisek: az se jó

bújósak: az jó

2010. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Az hogy van párjuk:D.
2010. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Valaki olyan is írhatna aki hisz a horoszkópban :) Én is ikrek nő vagyok, majd elmondom mennyire igaz rám :)
2010. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek jegyű ismerőseim érdeklődőek, fürge észjárásúak és nem adnak valami sokat a cicomára, sminkre, stb, szóval nem tartom őket kimondottan plázacica-típusnak.:) Azon kevesek közé tartoznak, akik mindig odafigyelnek arra, amit mondok, határozott véleményük van, nézetkülönbségek esetén pedig többnyire diplomatikusak. Nyilván nem minden ikrek egyforma, de ezen tulajdonságok mindegyike jellemző az ikrek csillagjegyű barátaimra. Velük jövök ki a legjobban, nagyon szeretem őket.:)
2010. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm :)

Egyet tudok kiemelni, amivel Őt jellemezhetném, és ezáltal az ikrek lányokat talán: TOLERÁNS!!

:) imádom

2010. dec. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

Skizók

ebből kifolyólag hatalmas csalódást tudnak okozni.

2010. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem is ikrek a legjobb barátnőm és én is csak belőle tudok kiindulni:

Vicces,de mindig őszinte.Szingliként bulizik,flörtöl viszont ha párja van akkor hacsak tudja vele tölti az idejét.Könnyen beilleszkedik egy új társaságba de mindig tudja kik az igaz barátai és kitart mellettük.Nagyon ritkán vágyik egyedüllétre inkább társasági ember. Nem cicomázza magát túl de szeret jól kinézni. Bevállalós ha hülyeségre vetemedem ő mindig fogja a kezem. Leginkább egy felszabadult emberként tudnám jellemezni aki nem vágyik arra h a középpontba legyen.És igaz abból h ikrek adódik h nagyon hangulatember.De ezt meg lehet szokni és csak ritkán várja el h hozzá alkalmazkodjanak a többiek.


remélem tudtam ezzel segíteni.BÚÉK!

2010. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!