Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió hazudós, taktikázós,...

A skorpió hazudós, taktikázós, sunnyogós jegy vagy megbízható egyenes és melegszívű?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 09:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem, minden skorpiónak telitalálata lesz a lottón.
2010. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudnék erre válaszolni,viszont javaslom az ezoterikus.hu oldalt ahol szerintem szépen leírják minden horoszkóp jellemzőit,ugyanis én is ott néztem az enyémet és meglepően olyanokat írtak a csillagjegyemről ami telljesen egyezik a személyiségemmel :).
2010. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem a csillagjegytől függ, hogy milyen egy ember. Nagyon sok ismerősöm van, akiknél nem az adott jegyre jellemző tulajdonságok dominálnak. Egyébként én is skorpió vagyok, megbízható, egyenes embernek tartom magam, és a barátaim is így vélekednek rólam. De ismerek más skorpiót is, ő mintha a szöges ellentétem lenne. Teljesen más a mentalitásunk, szóval én nem hiszem, hogy egy csillagjegy alapján kellene megítélni egy másik embert. Soha sem érdekelt, ki milyen jegyben született, az annál inkább, hogy milyen emberi, értékes tulajdonságai vannak függetlenül attól, hogy bika, ikrek, kos vagy bármi más-e.
2010. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

Én is skorpió vagyok. :) Nem szoktam hazudni, megbízhatónak tartanak a barátaim is meg a családom is. :) Imádok segíteni másoknak (sajnos, mert visszafele én már nem kapok segítséget...), és egy rossz tulajdonságom van. Legalábbis az emberek többsége gyűlöli ezt bennem. Őszinte vagyok és a véleményem meg is mondom, de csak normális hangszínben. Elég gerinctelen emberek vannak körülöttem (egymás háta mögött sunnyognak, hazudnak, stb.), szóval ők nagyon nem bírják, hogy őszinte vagyok. Utálom a birka embereket, akiknek nagy pofájuk van csapatban, de, ha ki kéne állni tenni valamit a saját érdekükért, akkor már lapulnak és bólogat a birka nép mindenre. Tipikus esetek, erre az osztálykirándulás megbeszélése, szalagavató, ebéd stb. , szünetben mindenki káromkodik, hogy ez szar az szar de órán behúzzák fülüket farkukat és csak én szólok, hogy mit beszéltünk és hogy lenne jobb... Szánalmas.

Rossz tulajdonság még, hogy türelmetlen és makacs vagyok és nem barátkozom akárkivel, csak akik nem primitívek a szememben. (elég rossz tulajdonság, igyekszek kicsit visszább fogni magam :D )

Melegszívűnek sem mondanám magam, mert csak közeli embereknek nyílok meg, a többivel meg van a három lépés távolság. :D


De a lényeg, hogy szerintem nem a jegytől függ a személyiség, hanem, hogy mit öröklünk, mit tanulunk és mit látunk a saját családi körünkben. Sok skorpiót ismerek, teljesen az ellentéteim. :)

2010. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Skorpió vagyok, méghozzá tipikus (több barátommal együtt)

Nemhogy sunnyogós, hazudós lennék, de néha túl őszinte is... sok embert képes vagyok megsérteni. Sokan utálnak is ezért. Nagy a szám is. Megbízhatónak megbízható a jegy szülötte, de nem a skorpiókat tartják a legszeretnivalóbb embereknek. Nem rosszindulatúak, de nem feltétlenül szeretnivalóak. Én így látom magam és a haverokat, akikkel osztom a jegyem :)

Ja és ez nem azt jelenti, hogy rossz emberek lennénk, csak azt hiszem, nem könnyű megtalálni a jót, a szépet bennünk, ugyanis sokszor keményebb a külső, mint a belső, amit takar.

Akárhol elolvasod a jegy elemzését, ilyesmit fogsz olvasni, és ezt csak alátámaszthatom.


Amúgy a klasszikus égőcserés vicc megvan?

Mit mond a skorpió jegyű, ha kiégett a körte és ki kell cserélni?

Nem kell kicserélni, a sötétség jó lesz :)


Amúgy nem cserélném el a jegyem semmiért sem.


25/N

2010. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

10:22

Én is ilyen vagyok

a 11:22-es

2010. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

11:20as, nah :)

Amúgy BUÉK

2010. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezem mert van egy skorpió jegyű pasi, aki nagyon tetszik. Eleinte észresemvettem, de aztán belopta magát a szívembe. És annyira észrevettem, hogy 3 órán át megállás nélkül csókólóztunk. Aztán másnap megint csókoloztunk. Aztán ő külföldön volt és nem találkoztunk, de mikor visszajött azonnal keresett, azt mondta hogy amióta először látott azóta tetszettem neki, az első találkozásunkat valahogy én is így éreztem, bámult hosszan én meg csak néztem mit bámul. Ezek után 2 évre rá csókoloztunk. Amikor csókoloztunk nagyon szépeket mondott, hogy már régóta tetszem neki, nagyon szép és okos vagyok, és hogy ez milyen ritka. Aztán még keresett sokszor e-mailben, meg találkozni akart, be volt nagyon sózva. Sajnos utána én mentem külföldre. Utána a legjobb barátjával találkoztam, aki szintén szerelmes volt belém, és neki áradoztam a skorpió pasiról, hogy milyen jól csókol, milyen aranyos erre meg azt mondta: hogy ja dehogy ő egy csúnya r.bancnak tart téged. És azóta teljes a zavar bennem. Mert az én skorpióm még mindig kitartóan nyomul (ennek többek között a szex is oka lehet, mindketten akartunk már a csókos napokon is, de azt mondta várjunk még vele mert az romantikusabb és adjuk meg a módját) azóta is hajt, kedves, segít az egyetemi feladataimban, csillogó szemekkel néz rám. Én meg nagyon bizalmatlan és utálatos vagyok vele, tartom a távolságot, nem tudok neki hinni emiatt a mondat miatt amit a barátja mondott.
2010. dec. 31. 11:39
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Intrikusak és misztikusak, erős jellemek, vezetői, irányítói szerepre törnek "mindig minden körülmény között" ( by Alekosz :D ), jó színészek és kiszámíthatatlanok.Nem azért, mert azok akarnak lenni, hanem mert annyira "hajtja a vérük", legyen az veszekedés, verekedés, barátság, szerelem és minden más.

Becsületükre legyen mondva az egyik legéletképesebb jegy, legyőzni nem lehet őket, csak elpusztítani.

Bocs a Skorpióktól.

Ez utóbbi mondatomat úgy értem, hogy a harcból mindig ők kerülnek ki győztesen.

Egy Bika.

2010. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
a másik pasi vízöntő és nyilas vagyok
2010. dec. 31. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!