Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan befolyásolja a személyi...

Hogyan befolyásolja a személyiségeteket a napjegyetek (sima horoszkóp) és az aszcendensetek érzésetek szerint?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elvakult horoszkóp-hívő, simán csak érdekel, hogy kire mennyire illik, amit írnak róla, mert engem például szerintem remekül jellemez mindkét jegy. Kérlek, kíméljetek a "horoszkóp humbug" típusú hozzászólásoktól, mert lehet hogy az, de attól még beszélhetünk róla.
2011. jan. 8. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a vicc, hogy mindenki azt mondja, hogy tökéletesen illik rá a horoszkópja.. Olyat még nem hallottam, hogy valaki felhördült, hogy de ő nem is ilyen. Nem?


Amúgy igen, engem is elég jól jellemez (bika horoszk, oroszlán aszc), de van olyan is mindkettőben, ami nagyon nem én vagyok. De a nagyja igaz.

Amúgy az összes bolygónk áll valamelyik jegyben, tehát nem csak ez a 2 számít. Meg ugye a nevelés, a minket ért hatások, stb.

2011. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semennyiben. Egyszerre születtem a sógornőmmel. Mindktetten teljesen más természetűek vagyunk,más az érdeklődési körünk,az életünk is.

A horoszlópokban nagyon sok az álatlánosítás. Ezért hiszik sokan,hogy rájuk illik.

2011. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így igaz,minden bolygóállás hatással van ránk. Én Kos vagyok Bika aszcendenssel. De hol a Kos,hol a Bika napi horoszkópom illik rám. Túl nagy dolgot nem tulajdonítok neki, mert én,én vagyok, és a saját akaratomatnem tudja befolyásolni senki.
2011. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második: az, hogy egyszerre születtetek, nem biztos, hogy az aszcendensre is hatással van. Azonos órában? Azonos helyen? Ezek is kritériumok...
2011. jan. 8. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Én például dupla skorpió vagyok... És igen, ennek a jegynek a tulajdonságai baromira rám illenek. (annyi, hogy egy kicsit visszahúzódóbb vagyok az átlagnál, és ez a skorpiókban nem jellemző, főleg nem a duplákban, de ez egy olyan tulajdonságom amit úgyis rövidesen "kinövök")
2011. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nyilas vagyok oroszlán aszcival. energia bomba. egoizmusom határtalan, de nagyvonalú is vagyok, viszont a nyilasságom miatt félénk is, hiába van ott az oroszlán. extra heves vagyok, hirtelen haragú és szörnyen makacs és öntörvényű, másokra nagy hatással vagyok, de rám csak nagyon kevesen tudnak hatni. imádom az extrém dolgokat embereket. ha felhúzom magam nagyon erőteljesen teszem, de ugyanolyan hamar le is nyugszom, nem vagyok haragtartó. a két tűz sajnos rossz mert pl a vízekkel, és a földekkel akiknek ez a jegyűk nem nagyon tudok mit kezdeni. nem értik mi ez a kirobbanás. az oroszlános egom azt viszi bele ebbe, hogy tetszik a luxus, mindenből a legjobbat akarom = idealista nyilassal keveredik, totál maximalistává tesz, a nyilas nem kitartó jegy, de az oroszlán aszcendensem abban visz előre, hogy menjünkgyerünk nincs lehetetlen.
2011. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a részletes elemzésem olvastam, és töbnyire stimmelnek a dolgok, azt a pár dolgot, amit meg nem érzetem magaménak, talán csak nem tapasztaltam, vagy csak rossz az értelmezés. Kitudja.


Amúgy úgy vagyok az astroval, hogy segít mélyebben megismernem önmagam, és belelátni másokba. Nekem ez nem vallás, és mások állitásával szemben nem vagyok az elvakult híve. Nekem ez inkább egyfajta...filozofikus pszihológia. Segít átlátni bizonyos ok-okozati összefüggéseket, mégha ebben mások nem is hisznek.

2011. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Körülbelül ilyesmi válaszokat vártam, mint az utsóelőtti...!

utolsó: Filozófikus pszichológia =) ez tetszik... én is hasonlóan érzek.

2011. jan. 12. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretek sokat beszélni, a szócsaták éltetenek. Egocentrikus vagyok, de nem alaptalanul. Ki nem állom az igazságtalanságot és a hülye embereket. Rendkívül makacs vagyok dolgokban, főleg a véleményemet tekintve. Szeretem a nagy társaságot, és imádok ismerkedni. Nagyon jó barátnak tartom magam, de ugyanúgy kiméletlen ellenfélnek is. Nem lehet könnyen felhúzni, nem vagyok hirtelen haragú. Szeretek poénkodni, a társaság lelkének lenni, és szeretem a hasonló tipusú embereket. Szeretek főzni (és tudok is), de méginkább enni (olasz, kínai, magyar kaja bármikor). Szeretek piszkálódni, és így kiismerni az embereket. Nagyon érdekel a pszihológia, és a legtöbb társadalomtudomány. A cuccaimra "alergiás" vagyok, utálom ha piszkálják öket. Szentimentális vagyok, kötödöm tárgyakhoz. Ennyi elég is lesz.


A 01-10 14:26 vagyok, Vízöntő/Bak, Nyilas holdjegyel.

2011. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!