Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az ikrek jegyről mi a vélemény...

Az ikrek jegyről mi a véleményetek a családban, párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Milyen tapasztalataitok vannak?Milyen velük élni?
2011. jan. 11. 09:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva,elég könnyű velem kijönni.Ikrek vagyok,szeretek beszélgetni,családcentrikus vagyok,vidám.Bár vannak vitáim a párommal,aki vízöntő,de nagyon jól megvagyunk már 3 éve,együtt tervezzük a jövőnket,együtt élünk.Bátyám is ikrek,menyasszonya bak,10. éve vannak együtt.Egyszóval az ikrek egy jó jegy...:) 23/L
2011. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy az ikrek kijön a vizöntővel természetéből adódóan.:)
2011. jan. 11. 09:21
 3/29 anonim válasza:
Hát nekem a párom ikrek. Dehát az elsőnek mindenben igaza van: családcentrikus, vidám, segitőkész. Sok féle arccal rendelkezik, és ami a legfontosabb, vagy érdekesség számomra, hogy nagyon ragaszkodó tipus.
2011. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Több arca van.Na ez érdekelne.:)
2011. jan. 11. 10:03
 5/29 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem ikrek jegyű.Sajnos a rossz tulajdonságai vannak többségben.Pletykás,anyagias,dicsekvő,hazudós,öntelt,szeret másokat kritizálni,semmi sem jó neki úgy,ahogy van.Mindenről tudni akar.tud kedves is lenni,csak ez sajnos nem tart nála soká.
2011. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
Több arc: arra értem, hogy véleményem szerint, nincs egy meghatározott magatartása.Mármint nem tudod csak úgy simán ellátni egy jelzővel.Erre értem, hogy sok féle arca van, egyszer ilyen, egyszer olyan...szóval nem mindig ugyanaz a megszokott.
2011. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Így igaz,abszolút hangulatember vagyok,és nem igazán tudom takargatni az érzéseimet,bár nem is akarom.És igen a ragaszkodás,abból nagyon nagyon sok van bennem...:D
2011. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Ja és vízöntő az aszcendensem,lehet ez is közrejátszik,hogy jól kijövünk egymással.
2011. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%

Már máshova is írtam....:

Sok ikrek jóbarátom volt, szórakoztatóak, lehet velük sokat beszélni, nevetni, de nagyon érzéketlenek és valamivel tuti megfognak bántani. Érzékenyeknek nem ajánlott társ! :-)


Párként: Nem egy szerelmes típus, neki fogalma is a szerelem első látásra fogalomról. De nagy színész és eltudja játszani. Ezzel csak az a baj, hogy eleinte nem magát adja, csak mikor már nyeregben érzi magát. Addigra meg jönnek a konfliktusok, amitől a másik inkább szakítana, de. Addigra már úgy megszokta a másiktól a sok jót, hogy hát beleszeretett, de kifejezni nem igazán tudja és nem is akarja. Csak majd akkor, ha ott van hagyva... Azután évekig nyaggatt. Azt hiszi a másik csak tapasztalatot szerezni megy máshoz és majd visszatér, haha. Szóval bizonyos módon tényleg ragaszkodó, mert megszokik valakit és az hiányzik neki. De akkor mért nem tud az elején is kedvesebb lenni, hogy ne üldözzön el? Ikrek...

Én az ikrekkel való ismerkedést csak akkor ajánlom, ha rövidtávú kapcsolatot keresel, vagy ha hosszút, de ezt csak ha már az ikreknek benőtt a feje-lágya és túlesett egy számára jó kapcsolaton.

Vagy akkor is jó, ha mondjuk volt egy skorpió barátnője, mert az meg olyan típus, hogy megneveli azáltal, hogy ketrecbe zárja és nem hagy neki cseppnyi önállóságot. Ha az én ikrek exemnek lett volna egy ilyen kapcsolata, akkor talán engem jobban becsült volna az elején is.

Na a legbiztosabb inkább, hogy csak a 30 feletti ikrekkel állj szóba, addigra talán nevelődnek... :)

2011. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Na,ezt azért meg tudnám cáfolni.23 éves ikrek csaj vagyok,eddig is hoszabb kapcsolataim voltak,párommal 3 éve vagyunk együtt,nem szinészkedtem az elején sem,és szerelem volt első látásra.Nem megszokásból vagyok vele,hanem mert tényleg szeretem...Mondjuk lehet,hogy közrejátszik az a tény,hogy majdnem a rák jegyében születtem,1 nap és rák lett volna a csillagjegyem,ami lehet hogy finomít rajtam egy kicsit.De bátyám vérbeli ikrek és ő nagyon odaadó,kedves,nagyon szereti már 10 éve a menyasszonyát,sőt apám is ikrek és anyuval már 27 éve házasok,és köszönik szépen nagyon jól megvannak.
2011. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!