Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas jegyről mi a vélemény...

A nyilas jegyről mi a véleményetek a családban, párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Milyen tapasztalataitok vannak?Milyen velük élni? Elsősorban nyilas nőkről írjatok, minél részletesebben! Köszönet!
2011. jan. 11. 16:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Elég aktív életet szeretnek élni, nem otthonülő típusok, nagyon szeretnek utazni. Szerintem könnyű velük élni, nem bonyolítják túl a dolgokat, viszont, ha nem tetszik nekik valami, akkor könnyen is váltanak, odébb állnak. Általában igényesek, sokan közülük szeretik a fényűző életet. Állatokat is szeretik, úgy vettem észre, hogy ez is egy jellemzőjük. Nekem 2 nyilas barátnőm is van, úgy értem "havernők", mert én is lány vagyok. :)
2011. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

16:23

Még annyit, hogy elég temperamentumosak, határozottak, nem kezesbárányok. :)

2011. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy nagyjából fogalmuk sincs mi az, hogy hűség...
2011. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 nyilas ismerősöm van, a lány rettentő szétszórt, sose tudja, hol áll a feje, mindig késik, elront, stb.. de nagyon nagy a szíve és hűséges. Temperamentumos, eléggé vibráló, néha már-már idegesítő.

A fiút nem ismerem annyira, rendes, eszes, vicces, temperamentumos.

De mint tudjuk, a napjegy nem minden..

2011. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így általánosságban nem igaz.


Nyilas vagyok, tíz éve hűséges, és eszembe se jut ezen változtatni. Szeretek tekeregni, kirándulni, de nem okoz gondot egy munkahelyen, egy lakhelyen lenni évekig.


Olyan nincs, akire minden megállapítás igaz egy-egy csillagjegyről, így az ilyen általánosítások nem szoktak igazak lenni.


Tudjátok: aszcendens, deszcendens, ilyen ház, olyan ház...

Nem csak 12 féle ember van a földön.



(Férjem pl. szűz, és sem nem rendszerető, sem nem precíz, sőt... bármelyik nyilast kenterbe vágja, olyan káoszt képes kialakítani perceken belül a lakásban.)

2011. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
2 nyilas csajt ismertem, azok nem voltak hűségesek egyáltalán.
2011. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilas nő 23 éves. Mit tud magáról? Lássuk: veszettül szerelmes tud lenni, és úgy gondolja aki az első találkozás legelső tíz másodpercében nem kelti fel az érdeklődését, nem vált ki belőle ingert, bizsergést, lázt, az bizony senki, mert nem szereti a langyit. A pezsgés kell neki. Ha szerelmes, hosszú ideig rajong, eszi issza a párja szavait, sok dologról lemond, amiről egyébként nem mondana le. Leginkább azt szereti, ha egy férfi erős, férfias, isteni humora van, titokzatos, és művelt. De nem ez a pacsuliművelt, csak az a képbenvagyokanyukám típus. A férfi erős, szívós és határozott legyen. Amíg szerelmes általában arra az időre meg is vakul, majd hónapok évek elteltével visszanyeri látását és rájön, hogy bizony más férfiak is vannak a földön és szépen elkezd flörtölgetni velük, komolyabb lelkiismeretfurdalás nélkül. Ha megunja a kapcsolatot, nincs kecmec vagy könyörgés, szó nélkül lelép és sodródik tovább. Könnyen veszi az életet, nem bán meg semmit, utálja az eltervezett dolgokat, imád enni inni és nevetgélni, és azt is igényli hogy olykor maga legyen, és hagyják békén. Hirtelen haragú, tüzes csapkodós lány, aki szeret lustálkodni és előnyben részesíti a kényelmes ruhákat. Az élet velünk mindig vidám, mert kitartóak vagyunk, úgy hogy közben nem adjuk fel magunkat, kiszínezzük az ember életét, és az akadályokat is legyőzzük. Viszont csak akkor szeretünk, ha igazán szeretünk. A családban is szükségünk van a függetlenségre, nem szeretjük a ránktelepedő szülőket. Pénz terén nagyvonalú carpediemek vagyunk.


Az én életem nagyon boldog. 2 nagy szerelmem volt, tisztakaland az életem, minden hülyeségben benne vagyok.

Nekem a pénz nem számít, csak elverni szeretem ha van. De ha nincs az is jó. :)

és fontos a tisztesség is nekem, igyekszem felnőni saját magamhoz.

2011. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is nyilas lány vagyok. 4 éve hűséges. Szeretek kirándulni, de ugyanúgy bepunnyadni is.

Szóval csatlakozom az előttem szóló véleményéhez,miszerint nem lehet egy csillagjegy alapján kategorizálni az embereket.


Biztos van 1-2 alap vonás ami hasonló, de nem minden.


Egyébként velem élni nem egyszerű. :D Lusta vagyok, türelmetlen ugyanakkor ha valamibe belekezdek akkor maximalista és a végletekig aprólékos... ez által teljesen kiismerhetetlen :D


No de ez én vagyok... aki iránt te érdeklődsz az egy önálló személyiség nem pedig egy csillagjegy.

2011. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Úristen, biztos nem vagyok skizofrén?:))

Mert előttem szóló 23 éves lány, mintha engem írtál volna le, de tök komolyan.(szintén 23/L nyilas)

2011. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
:D Istenem ez jó lesz, majd szóljatok, ha minden személyiség összejön. :D
2011. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!