Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfi és szűz nő jól...

Nyilas férfi és szűz nő jól kijönnének egymással?

Figyelt kérdés
Hosszútávon...?
2011. jan. 14. 14:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
33%

Nem, semmiképp nem jönnek ki, mivel a kérdést feltevő szűz nő egy enyhén naív p*csa.

Hogy hihetsz ilyen f@szságokban a 21. században most őszíntén?!


Utálom az ilyen hülye kérdéseket

2011. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
31%
Nem mert a szűz nő az unalmas a nyilasnak.ÉS hamar rá fog unni!Ez tuti!Nyilasok a kossal és az oroszlánnal jönnek ki.Az én nyilasom mindig a női társaságunkban evvel a kettővel jött ki a legjobban és végül meg is csalt egy oroszlán nővel.sorry
2011. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg jól el tudnak beszélgetni egymással, Szálasi Ferenc is jól elbeszélgetett apácákkal.


(gy.k. nyilas férfi, szűz nő)

2011. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Figyelem! Nem rég fedezték fel, hogy elcsúsztak az állatövi képek már(az elmúlt ezer év alatt), majdnem egy hónap eltérés van, illetve immáron 13. csillagkép a Kígyótartó, szóval mindenkinek más a személyisége, mint amit ő gondolt.


Ehhez tartsd magad!

2011. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
csak a dunántúlon
2011. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem bírom megállni,hogy ne reagáljak.15.-35-nek.Felolvastam a kérdést is, meg a válaszod is a nejemnek.Ő csak annyit mondott: na,ez is olyan hülye,mint te vagy!Szerintem telitalálat volt a válaszod.Le előtted a bugyogóval!!
2011. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár én fordított helyzetben vagyok (nyilas nő, szűz pasi), 5 éve elvagyunk, de ehhez a szűznek sokat kell tűrni és engedni, a nyilasnak pedig visszavenni magából.Ha valamelyikük nem tud engedni, akkor b@szhatják.

És az igaz, hogy a nyilas a kossal és az oroszlánnal jön ki legjobban (már saját tapasztalatból)

De ne a horoszkópból indulj ki, én is csak poénból szoktam ezeket megfigyelni, ha ezt venném alapul, össze sem jöhettünk volna, mert a szűz-nyilas nem jó páros.:)

2011. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Nem alacsonyítom le magam annyira , hogy olyan alpári, gusztustalan stílusban válaszoljak, mint Te Nekem. Nem hiszem hogy jogod van ítélkezni és nem hiszem hogy közöd lenne hozzá hogy engem mi érdekel és miben hiszek...és ha már itt tartunk, mi a fenének olvasol ezotéria azon belül is asztrológia témájú kérdéseket ha annyira nem bírod őket!!! És egyáltalán MINEK VÁLASZOLSZ?????


Másik válaszolónak:-) Én sem hiszek benne, csak érdeklődés szintjén olvasgattam... van pár dolog mindkét jellemzésben ami meglepően egyezik:-) Hát majd kiderül...

Köszönöm azoknak akik normálisan válaszoltak a kérdésemre és várom még a tapasztalatokat:-)

2011. jan. 14. 18:47
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Aki horoszkóp alapján akar párt választani, csakis egy nagy f@sz lehet...

Szomorú.

2011. jan. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szia! Igaz hogy régen tetted fel a kérdést, de én ennyi idő után is válaszolnék :) Szűz nő vagyok és a párom nyilas, 4 éve vagyunk együtt és nagyon jól kijövünk, eljegyzés volt pár hónapja :))
2012. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!