Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hibás a horoszkóp? (Kérdések...

Hibás a horoszkóp? (Kérdések túl rövid. )

Figyelt kérdés

Az új hírek szerint rosszul számították ki a horoszkópot,és az összes jegy felcserélődött.Én elvileg eddig Bak voltam,de most megnéztem a jó kiszámítás szerint,és kiderült,hogy Nyilas vagyok.Azt szeretném megtudni,hogy azzal,hogy felcserélődtek a jegyek,a hozzátartozó személyleírás és a jellemvonások is felcserélődtek,vagy megmaradtak?Tehát,mivel kiderült,hogy nyilas vagyok,a jegy jellemző vonatkoznak rám?Vagy esetleg továbbra is a bak jegy személyleírása igaz rám?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 28. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Annyi történt,hogy mivel nagyon-nagyon régen számolták ki a csillagjegyeket mára ezek eltolódtak. De véleményem szerint ez teljesen mindegy. Ha valaki bak (mint én is) az 1000 év múlva is bak marad.
2011. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hibas, csak van egy 13. is.
2011. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát én annyira nem értek a horoszkóphoz,de szerintem ezzel egy profi asztrológust kellene megkeresned.

Ugyanis,szerintem,mivel a csillagjegyek eltolódtak,ezáltal a csillagjegyekre jellemző leírások is változhattak.Ugyanis nem egyszerű helycseréről van szó,hanem konkrét eltolódásokról és nem minden csillagjegynél egyformán.Tehát szerintem megváltozhattak a különböző jellemző tulajdonságok,pláne,hogy van egy új,13. csillagjegy is a jelenlegi tudomány szerint.

2011. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Meg a profi asztrologusok is ezen vitatkoznak! Ok sem tudjak, nem tudnak egyet erteni.
2011. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
hat szerintem ez hulyeseg. en nyilas vagyok es a nyilasra vonatkozo leirasok tokeletesen illenek hozzam. igy most, hogy elojottek ezekkel a hulyesegekkel, skorpio lennek azt hiszem, az meg teljesen nem jellemzo ram.
2011. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hol tudom kiszámolni az új horoszkópot? Én elvileg halak vagyok,de semmi nem jellemző rám abból a jegyből... Kivávsi lennék
2011. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

BAK: január 21. - február 16.

VÍZÖNTŐ: február 17. - március 11.

HALAK: március 12. - április 18.

KOS: április 19. - május 13.

BIKA: május 14. - június 21.

IKREK: június 22. - július 20.

RÁK: július 21. - augusztus 10.

OROSZLÁN: augusztus 11. - szeptember 16.

SZŰZ: szeptember 17. - október 30.

MÉRLEG: október 31. - november 23.

SKORPIÓ: november 24. - november 29.

KÍGYÓTARTÓ: november 30. - december 17.

NYILAS: december 18. - január 20.

2011. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hoppá vízüntő vagyok :) Nah majd megnézem mik az új jellemzőim


És amugy ennek a kígyótartónak mik a jellemzői?

2011. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is olvastam ezt valahol és a cikk alatt voltak kommentek. Ott az egyik hozzászóló azt írta, hogy ez hülyeség, mert a cikk összekeverte a csillagképeket a csillag jegyekkel. Amiket itt az előző hozzászóló is leírt az azt jelenti, hogy pl. február 3án születtél, akkor a bak csillagkép van az égen, de a csillagjegyed attól még vízöntő. (kicsit furán hangzik, de tény hogy az asztrológia bonyolultabb annál, mint amit mi látunk belőle) Szerintem hagyjuk meg ezt a kérdést az asztrológusoknak és az meg hogy most kinek milyen tulajdonságai vannak vagy kivel illik össze az meg annyira sok mindenen múlik...
2011. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokak,és főleg az előző választ :).
2011. jan. 29. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!