Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg lány és bak fiú szerint...

Mérleg lány és bak fiú szerintetek milyen párosítás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 21:51
 1/8 A kérdező kommentje:
hasonló párok tapasztalataira lennék kíváncsi főleg
2011. febr. 19. 21:54
 2/8 Varga Mária tünde ***** válasza:
Szia én nagyon szivesen segitek neked vagy nektek ugy gondolom te nagyon szerelmes vagy az én anyosom Szegedi Erika Európa Föboszorkány tanultam tölle egy jó pár dolgot ha tévettem a szerelemel kapcsolatban akot bocsánatot kérek ha gondolod me adom az emailomat és folythatnánk tovább ezt az ellemzést
2011. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A mérleg levegő elem, a bak föld. Ellentétesek. A viszonyuk leginkább egy homokviharhoz hasonlít. DE: lehet jó kapcsolat ellentétes jegyek között, ha igazán akarják. Lehet, hogy sok lemondással jár, de ha úgy érzitek hogy megéri együtt lenni, akkor tenni kell érte. Kizárólag ezen nem áll, vagy bukik egy kapcsolat. Sok sikert! :)
2011. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, amikor egy ilyenre fogékony embernek azt mondják/azt olvassa, hogy a két csillagjegy üti egymást, az illető kihátrál/lemondja a randevút és elküldi emiatt?


Ejha. Nem írok semmit mert jó eséllyel lenne olyan akit megbántana, rosszat pedig senkinek sem szeretnék.

2011. febr. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha vki megkérdez vmit kíváncsiságból, az nálad már azt jelenti, h ez befolyásol bármit is? azért, mert egy válaszadó negatívat írt az ilyen kapcsolatról, az enyém teljesen más, nyugodt és konfliktusmentes... miért kell egyből ilyen végletekben gondolkodni?
2011. febr. 22. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ez így van, ennek nagyon örülök, őszintén.

A kérdésedből úgy tűnt (meg eleve az ilyen kérdések már természetükből fogva is ezt sugallják), hogy ez befolyásolna bármilyen irányban is párválasztásban.


Sajnos sokan tényleg csillagjegyekre alapoznak, ami még talán nem is olyan nagy kaland (mert magánügy), de ugyanezek az emberek egyszer gyereket is nevelnek majd... akinek lehetnének barátai, mind különböző csillagjeggyel.


Szerintem nem kell mondanom, hova vezet amikor eltiltanak/ráerőszakolnak a gyerekre valakit, csak mert adott csillagjegyben van. Vagy ha azért nem engedik el bárhová is, mert adott dátumra, adott csillagjegyre a "jóslás" azt mondja NE.

Az ugyanis már nem magánügy.


De ez már rég offtopic, szóval a tl;dr verzió, hogy tényleg örülök ha normális értékrendű vagy. :-)

2011. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:)))))))))))))))) meghogy nem befolyasol mi?:)))))


kedves kerdezo, akkor miert is tetted fel a kerdest?

talan azert, hogy a negativ nem erdekel, az osszes pozitiv meg igen? Vagy egy csaladi vitaban majd felhozod, hogy bezzeg az asztroligus gyerek is megmondta, hogy egy utolso senki vagy es h ne kezdjek veled?


Na segits. miert tetted fel a kerdest, ha egyebkent ahogy allitod, hidegen hagy a valasz, megis csak olyan emberek erdekelnek, akik mar ugyanilyen osszeallitasban eltek elnek?


ezert nem irigylesre melto a horoszkophivo elete. Osszevissza hamukaznak az ujsagok, meg a hasonszoruek, es ilyen kusza informacios tragyahalmazbol itelik meg, hogy egy ember milyen jo es rossz tulajdonsaggal bir. Mikozben emberek vannak, es azonkak a tulajdonsagai vannak.

Es ha venned a faradtsagot, es elolvasnad az osszes horoszkopot, a 12 jegybol minimum 6 nal felfedezel ugyanolyan szemelyleirast ugyanabban a szazalekban mint amit a sajat leirasodban olvasol.

2011. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok kíváncsi a kötekedősökre... azért, mert vki puszta kíváncsiságból feltesz egy kérdést, mert kíváncsi mások tapasztalataira, miért kell minden szkeptikusnak egyből támadni meg kötekedni??
2011. febr. 22. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!