Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lány - Ikrek fiú párosítá...

Bika lány - Ikrek fiú párosítás milyen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék!:)
2011. márc. 7. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Bika lány = tehén

Ikrek fiú = legalább kettő.


Egy tehén-két fiú kombó? Elég kellemes tud lenni. Az egyik feji a tehenet, a másik meg... hmm...

2011. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
79%
Veszedelmes, a bika nem bírja elviselni az ikrek hülyeségeit. Tapasztalatból írom.
2011. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
www.ezoterikus.hu oldalon választ találsz a kérdésedre.
2011. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A 2. nak igaza van! Nem egymáshoz valók! Az ikrek férfit nem mindenki tudja kezelni. Ahhoz rugalmasabbnak kell lenni, mint amilyen ált. a bika nők.
2011. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én pont fordítva vagyok: ikrek nő és bika férfi. hát a bika nagyon nyugodt, lassú, alapos, pont az ellentettem xD

nem illünk egymáshoz :'(

2011. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi több, mint 1 éve együtt vagyunk. Még sosem volt olyan igazi nagy veszekedés, szóval nagyon jól megvagyunk együtt.
2011. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én Bika vagyok, a párom Ikrek pasi(de már nem sokáig), és sokszor elég nehezen viselem, hogy be nem áll a szája egész nap, és hogy mindig úton van.

Nekem olyan férfira lenne szükségem aki szenvedélyes, tud velem foglalkozni, és inkább itthon van :)

2011. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Le*arom hogy milyen a csillagjegy. Ha szeretitek egymást, akkor ez végképp nem számít. Mikor fogjátok már fel végre, hogy ez hülyeség? Most akkor mindenki csillagjegy alapján fog magának párt választani??? Ha én szerelembe esek, akkor az utolsó dolog, amit megkérdek tőle, hogy mi a csillagjegye...
2011. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Orfeus válasza:
32%

Egyátalán nem hülyeség, csak van aki nem vallja be magának hogy ilyen... Kivételek persze léteznek, bármilyen téren, de az emberek 90%-ára jellemző.


Én se hittem el, de bika vagyok, és elolvastam mi a jellemző, minden bejött. Akkor ez véletlen? Több millió ember véletlen pont olyan ahogy le van írva?

2011. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

na ez az...

Mindenkire igazak a leírások!

2011. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!