Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos lány és Bika fiú párosítás...

Kos lány és Bika fiú párosítás milyen?

Figyelt kérdés

Mivel lehet a legjobban megfogni egy bika fiút? Nem tetszem neki..állítólag..de mégis valami?

Köszönöm.:)


2011. márc. 26. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

ÉN fiu Bika

lány kos!

én sem tudom milyen ez a párositás de hiszek az ezotériában kiváncsi vagyok a válaszokra!

2011. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
am egy bikának az kell hogy légy kedves mutasd ki az érzéseidet!légy bolondos:Dés nagyon szeresd a párodat mert egy bika nagyon tud szeretni!és ha ez kölcsönös akkor minden a legjobb és ennél semmi se lehet jobb!
2011. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legjobban kézzel lehet megfogni. De a kosnak nincs keze, csak 4 lába. :-))


Azt hiszem a bika fiúk agyában (legalábbis a fiatal bika fiúk agyában) van egy határozottan elképzelt ideál, vagy pedig egy lány aki tetszik nekik de csak álmodni mernek róla. És emiatt aki nem pont ilyen típus ránézésre, azt észre sem veszik.

Na jó ez másra is jellemző, főleg fiatal korban, de szerintem bikákra nagyon.


Nekem is volt egy bika szerelmem középiskolás koromban... Igaz semmi jelét nem adtam ennek, de szerintem felesleges is lett volna. De még jó is, mert ma már nem jönne be a srác. :-))

2011. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez a kérdés pont rám illik:)

Az én barátom bika:május 6.-án született!

Én pedig kos vagyok: április 10.-én születtem!


Az a tapasztalatom ezzel kapcsolatban,hogy ez a párosítás midnig nagyon sokat veszekszik.De a végén midnig a bika az aki büszke és a kosnak kell kiengesztelnie,kezdeményeznie a békülést.Nagyon szeretet éhesek a bikák úgyhogy szeretik ha van mellettük egy biztos partner.(csak vigyázni kell velük mert nagyon rafináltak tudnak lenni)-Ezalatt érthettek bármit.


Az interneten olvastam,hogy a legtöbb vita az aggancsos csillagjegyűek között vannak:bika,kos bak.


Nem férnek meg egymás mellett mégis szeretik egymást:)....Szóval a lényeg,hogy azérzelmeivel óvatosan bánj és azt is tudd,hogy nagyon "büszkék".És az előttem szólónak igaza van mert van egy kimondott ideáljuk akikről álmodnak,de idősebb korukra rájönnek,hogy nem midnig a nagy Ő az az ideál amiröl miding is álmodott:)

2011. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Énis április 10.-én születtem,a fiú pedig május 8.-án.

Hát nem tudom,lehet tényleg büszke típus,mert magától nem jutna eszébe megkérdezni hogy mivan veled? Élsz még? Vagy valamit.Én egy kicsit hűvös voltam vele,nem igazán mosolyogtam rá,ha nézett,elnéztem.

2011. márc. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!