Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő és Nyilas csillagjegyű...

Vízöntő és Nyilas csillagjegyűek lehetnek egy pár?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a vízöntő csillagjegyű nőkről, szerintetek milyen személyiségek? Vajon passzolhat hozzá egy nyilas fiú?
2011. febr. 20. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Bármilyen csillagjeggyel lehettek egy pár.

Nem azon múlik...

Anyukám Bika, Apukám Halak, mindenhol azt írják, hogy ez a két jegy nem bírja egymást, ennek ellenére lassan 30 éve élnek együtt, és hangos szó szinte sosincs köztük. Szóval erről ennyit.

2011. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
De azon múlik: NEM LEHETTEK!
2011. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó, persze tudom, hogy nem a csillagjegy számít... igazság szerint arra voltam kiváncsi, hogy... biztosan van a családotokban vízöntő vagy nyilas csillagjegyű, vagy ti magatok is azok vagytok, milyen személyiségnek tartjátok őket vagy milyennek látjátok magatok? Szeretném megtudni, hogy tényleg van e valami összefüggés és hasonlóság az emberek és hasonló csillagjegyeik között... vagy teljesen eltérnek?
2011. febr. 20. 22:56
 4/19 A kérdező kommentje:
miért ne lehetnénk? :D
2011. febr. 20. 22:56
 5/19 anonim ***** válasza:
A bika-halak kombinációról nem hallottam még rosszat. Személyes tapasztalatom is az, hogy az egyik legjobb kapcsolatom volt...csak fiatalok voltunk:)
2011. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Bretso ***** válasza:
58%

Nem lehetnek, ez a két jegy kioltja egymást. A nyilasok tudvalevőleg utálják a többi rasszot, ezért is nyilvánvaló, hogy a vízöntőket, akik négerek, ki nem állhatják. Primitív egy lény a nyilas, nem lehet velük mit tenni. Van köztük olyan, aki alapvetően ostoba babonákban hisz, mint például, hogy az alapján, hogy ki melyik hónapban született meg lehet mondani, hogy milyen ember, illetve összeillik-e a kiszemeltjével. Persze, egy ilyen hiszékeny, ostoba, önbizalom-hiányos lény senkihez sem való.


De hát ezt az egészet csak egy félénk rákocska írta le, mit számít az nem igaz?

2011. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát magamat (vízöntő) ismerve, a vízöntők szeretik a szabadságot, szóval aki párkapcsolatot akar vele annak nehéz helyzete van, hogy ne lépje át a határokat, és ne érezze a vízöntő magát feszélyezve. A nyilasokat annyira nem ismerem, igaz volt párom is nyilas volt és a mostani is, mind a ketten kis érzékenyek, önbizalom hiányosak, de aranyosak, viccesek és szeretni valóak, valamint nagyon kötődnek az emberhez és kimondják az érzéseiket amivel persze a vízöntő nem tud kezdeni semmit sem :D valaki mondta még régen, hogy "nem tudnak szeretni"
2011. febr. 20. 23:14
 8/19 A kérdező kommentje:
mármint a vízöntők nem tudnak szeretni :) vízöntők ezt meg lehet cáfolni :D számomra mindenki véleménye fontos :)
2011. febr. 20. 23:16
 9/19 anonim ***** válasza:

A 23:06os szerintem kigúnyolt téged, amin én személy szerint nagyon jót mosolyogtam :D

Figyelj, én nem akarlak bántani, de gondolkozz már el rajta, hogyan lehetne becsoportosítani az embereket csillagjegyek vagy akármi ilyen szerint? Minden ember egy külön egyéniség, nem ez határozza meg az emberi tulajdonságokat!

A horoszkópos leírásokban általánossagok vannak, olyanokat írnak, ami szinte mindenkire igaz, pl." A bak elég önző, de aki igazán közel áll a szívéhez, azért bármit megtenne" na ez is egy tipikus mindenkire igaz mondat! Nem foglak győzködni, mert gondolom nem lehet eltéríteni téged ettől :D, de én úgy gondolom, hogy aki ilyen szinten hisz ezekben a dolgokban, az kissé primitív ember!

2011. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Mi nyilas- vízöntő pár vagyunk, de magasról nem érdekel, hogy összepasszolunk- e, mert szeretjük egymást és jól elvagyunk.

23:06- os behaltam a nevetéstől :D!

2011. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!