Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bak csillagjegyűek intellige...

A bak csillagjegyűek intelligensek vagy nem annyira?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 14:49
 1/10 Norbi__ válasza:
41%
Nem annyira... viszont nagyon alaposak, kitartóak és tudnak küzdeni! Ez meg szerintem sokkal többet ér... Eszes emberekből Dunát lehetne rekeszteni,de szorgalmasokból hiány van...
2011. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Maradjunk abban, hogy az intelligenciának vajmi kevés köze van a csillagjegyekhez.
2011. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Utóbbi válaszolóval egyet értek
2011. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hogy az embernek milyen tulajdonságai vannak az a neveltetéstől függ.Az inteligencia pedig..hát..Nemhinném,hogy bárminek is köze lenne a horoszkóphoz :)
2011. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ha vallásos lennék azt mondanám hogy Jézus is bak volt.


De mivel ku..ára nem hiszek ilyesmiben annyit mondok hogy h.lye a kérdés... Ennyi!Meg egy Bambi!

2011. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, valahol azt olvastam, hogy a világon egyedül az ész van elosztva igazságosan, mert azért nem panaszkodik senki, hogy neki kevesebb van, mint másnak...
2011. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Bak vagyok, és nem tartom magam butának.

Viszont sokszor nem merem még végiggondolni sem a különleges megoldásait egy problémának.

Úgy értem azt, ami eltér a sztenderdtől.

Mert úgy érzem, hogy a hagyományos út jobb.

Pedig ez nem mindig igaz.

És, ha hagyom, hogy csak eszembe jussanak a dolgok, és nem kritizálom az ötleteimet, akkor nagyon sok kreatív dolog fel tud bukkanni bennem.

Szerintem a Bakok értelmesek, de nem elég kreatívak, vagy nem mernek azok lenni.

Pedig ez is az intelligencia egyik összetevője.

2011. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. aug. 6. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira intelligensek, mint amilyen idióták.
2011. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kovács Mirtill válasza:
Bocsánat,de én ezzel kapcsolatban kérdezni szeretnék a bakokról: Mennyire mutatják ki az érzelmeiket,és egyáltalán tudnak szerelembe esni? És ha igen, akkor miért titkolják? Köszönöm, ha valaki válaszol erre!
2013. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!