Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntőhöz milyen csillagjeg...

A vízöntőhöz milyen csillagjegyűek illenek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Semmilyen. Megkímélnék tőlük mindenkit. Amúgy ikrek, mérleg leginkább.
2011. júl. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Won ***** válasza:
78%
De ha asztrológiailag nem illetek össsze, akkor is jól összecsiszolódhattok, csak türelem, tolerancia és so-sok idő szükséges. De az erdmény......megéri
2011. júl. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Igen szerintem is az ikrek illik hozzá, én ikrek vagyok és imádok egy vízöntőt. Egy jegy sem volt még rám ilyen hatással. De a vízöntővel nem szabad veszekedni. Nem bírja. Különben nagyon édes, intelligens, odaadó, szórakoztató jegy. De ha megbántod egy életen át ellenségnek tekint, soha többé nem szól hozzád. Én így jártam, lassan egy éve :-(

34/N

2011. júl. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Semmit nem lehet ennyiből megállapítani! Mindkét fél teljes képletét ismerni kell hozzá és hozzáértőnek kell lenni, hogy tudjunk valamit mondani két ember között a lehetséges problémákról, különbözőségekről, hasonlóságokról, hogy milyen téren lesz könnyű együttműködniük és hol lehetnek súrlódások.


Az előttem szólókat meg máris megcáfolom, én Vízöntő vagyok, két Ikrekkel volt eddig kapcsolatom, mindkettővel katasztrofális.

Viszont három Skorpiót ismerek, egyik anyukám, akit imádok, másik az első igazi nagy szerelmem, a másik meg a második igazi nagy szerelmem, aki már évek óta a férjem, imádjuk egymást, nagyon jól kijövünk, teljes egyetértésben élünk.

Úgyhogy nekem statisztikailag a Skorpiók a "nyerők", de tényleg csak statisztikailag, mert nem csak ettől függ.

2011. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 compactegon ***** válasza:
36%
igen, mert ugye nyilvánvaló, hogy 12 fajta embertípus létezik... ki hisz manapság még ilyenekben? emberek kötnek kapcsolatokat egymással, nem csillagjegyek. tökmindegy.
2011. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Van egy ritmikája a dolognak.Felírom sorrendbe a jegyeket:

Kos-aktív

Bika-passzív

Ikrek-aktív

Rák-passzív

Oroszlán-aktív

Szűz-passzív

Mérleg-aktív

Skorpió-passzív

Nyilas-aktív

Bak-passzív

Öntő-aktív

Halak-passzív


aktív: mozgékony,beszédes,energikus,élettel teli,fiatalos,néha egoista,független,könnyen szerelmesek lesznek,könnyedek,hangosak,szeretik kiélvezni az életet,nem szabály követőek,nagyokat álmodnak és mernek,nyugtalanok,szórakozottak


passzív: szerény,csendesebb,nehezebben kinyíló érzelmi beállítottságúak,nyugodtak,megfontoltabbak,jobban az eszüknél vannak,sokáig tart mire beleszeret valakibe,óvatos,mértéktartó,gyakorlatias,komoly


napjegy:a belső igazi én,a személyiség gyökere,alapja

aszcendens: külvilág felé az arc,amit mutat

holdjegy: érzelem világ


Ez alapján vegyünk egy példát:

Napjegy(40%): Halak-passzív

Aszcendens(35%): Oroszlán-aktív

Hold jegy(25%): Nyilas-aktív


40%-passzív

75%-aktív

tehát nála az aktív személyiség típus dominál.és mellé betársul a halakjából az érzékenység,jószívűség és a báj.


Másik példa:


Napjegy: Kos

Aszcendens: Bika

Hold jegy: Bak


Tehát ő passzív személyiség tipus,amihez betársul a kos néhány jellegzetes tulajdonsága: lendületes,sportos,ingerlékeny.


Aktív az aktívval,passzív a passzíval jobb párkapcsolatot tud létrehozni.

A vízöntő alapjába aktív jegy,szóval a fent aktívan megjelölt jegyek,jobban illenek hozzá.

2011. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 12:11


08:34 vagyok és így sem stimmel!

Akkor én összegezve: 100% aktív, akivel pedig a legjobban kijövök minden téren, a legjobban passzolunk egymáshoz és aki a férjem is egyben: 75% passzív, 25% aktív. XD


Úgyhogy nagyon sokszor mellé lehet lőni akkor is, ha nem egy, hanem három tényezőt ismerünk a képletből. :)

2011. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

13:10


csak tudod az is kérdés,hogy mennyire ismered a férjedet és mennyire illetek össze igazából.amúgy a kérdés az volt,hogy hogy ILLIK ÖSSZE.úgy is lehet valakit szeretni,hogy nem illetek össze. írok én is ikszdét,hogy jópofa legyek: XD


és átgondoltam és az napjegy inkább 50% és a másik kettő 25% -25%. Ha 50%-50% akkor az egyén illeszkedik a partneréhez. :)

2011. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 18:12

Igen, lehet szeretni olyat is, akivel nem illünk össze, de ha két ember nem illik össze, nem tudnak éveken keresztül együttműködni, nem azonos a temperamentumuk.

Csak annyira ismerjük mi egymást, hogy a másik legapróbb titkairól is tudunk, még azokról is, amiket szégyenletesnek tart, egymás minden lépéséről, minden lelki rezdüléséről és nem kell meg se szólalni, tudjuk mi bántja a másikat, vagy minek örülne. De attól még lehet, hogy nem illünk össze. :)

2011. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem is lehet.akkor?
2011. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!